|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Елена има керкичка
24.7.2009 11:47:41   
mimicka
Elena neka vi e ziva i zdrava kerkickata i neka vi donese mnogu radost i sreka vo vasiot domuser posted image user posted image user posted image .

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Елена има керкичка
24.7.2009 12:29:53   
niki
Au, jas posledna sum razbrala deka Elena se porodila.
Da ti e ziva i zdrava kerkickata, golema da raste, da bide umna i ubava.

Kolku golemo zensko drustvo i site blizu so rodendenite, gi zamisluvam koga ke potporasnat, so kikicki devojcurki vo suknjicki, leleeeeeeeee momci cuvaj te se.......user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mimicka)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Елена има керкичка
24.7.2009 15:23:48   
haley
Аууууу каква  убаааава вест!!!! :)) не ми се верува, јас очекував баш на самиот крај на јули бебито да дојде , ама нестрплива бебушка сакала ете да им се придружи некој ден порано user posted image user posted image
Се’ се’ најубаво за Елена и бебчето и едвај ги чекам да дојдат и сурфаат на форумов user posted image

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Елена има керкичка
24.7.2009 16:01:49   
natasha
neka vi e ziva i zdrava-goleeeeeemmmmmmmmaaaaaaa da raste,cestitki i do mojot skolskiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Елена има керкичка
24.7.2009 21:37:25   
***Lide***
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image JUPIIIIIIIII USTE EDNO ZENSKO BEPCE PA NEKA SE MNOZAT Elena neka vi e ziva i zdrava kerkickata sekogas da e vesela srekna ispolneta so mnogu ljubov i vnimanie NAJISKRENI CESTITKI user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Елена има керкичка
24.7.2009 22:00:00   
happy
Преубава вест, да ви е жива и здрава ќеркичката, голема да расте!!!

(Одговор на членот ***Lide***)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Елена има керкичка
25.7.2009 14:01:55   
Julie1
Малата принцеза - ќеркичката на Елена ќе се вика Мила! Преубаво име Еленче, честитки.

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот happy)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Елена има керкичка
25.7.2009 14:14:29   
lidijas
cestito kerkicka da e ziva i zdrava golema da raste.
Pozdrav do site, jas sum nova na forumite se nadevam ke se druzime

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Елена има керкичка
25.7.2009 14:31:26   
katence
prekrasno ime user posted image

(Одговор на членот lidijas)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Елена има керкичка
26.7.2009 15:21:43   
denicka
dali nekoj znae koga si doaga Elence doma? posto pred nekoj den vidov deka e uklucena ama moze bil soprugot, neznam. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bless and you will be blessed!

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Елена има керкичка
26.7.2009 15:26:41   
milijana
Elena..zdrava i ziva da ti bide Mila.Se najubavo vo zivototot na vasata familija.Primi gi moite iskreni cestitki.Pozzz

(Одговор на членот denicka)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Елена има керкичка
26.7.2009 18:31:08   
Iva
Не знам дали знаете, денес Елена си дојде дома со малото ангелче и јас ја имав таа среќа случајно да ги сретнам пред зграда. Колку што можев, набрзина ја ѕирнав малата принцеза, прекрасна е, а и Елена не изгледа лошо. Се надевам дека набрзо ќе ни се придружи повторно. 

(Одговор на членот denicka)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Елена има керкичка
26.7.2009 19:36:22   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Добродојдовте дома Елена и Мила...уживајте сега...сигурно Мартина збеснала од радост и вечер ке го бања бебетоuser posted image user posted image user posted image ајде Еленче те чекаме да ни раскажеш што и како поминаuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Елена има керкичка
26.7.2009 20:10:36   
Еца
Еве сакам на сите да ви се заблагодарам на честиткитеuser posted image ова се солзи радосници, знаете дека во најскоро време ќе ви пишам за секој детал од моето породување, најбитно дека сме дома сите заедно.Искрено благодарам за секоја убава желба.user posted image user posted image user posted image Мила се роди во 15.10 часот, 3 кг, 49 долга и името го доби од мене бидејќи е навистина многу мила, тивка и мирна(за разлика од нејзината сестричка милата Мартинчеuser posted image )

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Елена има керкичка
26.7.2009 20:14:52   
Aleksandra
Koga ke soberes sila, obavezno se da pises za site da znaeme kako ti bese....user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Елена има керкичка
26.7.2009 20:17:39   
mami
да да тоа задолжително..чекаме да ни кажеш се, вклучувајки ја и реакцијата на Мартина кога си дојдовте дома(сигурно не можела да ти се изнагледа)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Aleksandra)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Елена има керкичка
26.7.2009 20:49:29   
Nikolina
леле Елена прекрасно име одсекогаш ми се допаѓало уште еднаш да е жива и здрава и голема да расте малата Милаuser posted image се надевам дека брзо ќе се прилагодите ситеuser posted image user posted image и дека ти брзо ќе ни закрепнеш знам дека те боли и дека ти е тешко посебно со жешкото ама ПОМИНА најбитното се е ок,сега на сите другиuser posted image user posted image user posted image им посакувам убав помин и помалку нервози во жешкото оти најискрено јас знам и да си поплачам понекогаш од саклетuser posted image тоа значи од тешко што ми еuser posted image поздравuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Елена има керкичка
26.7.2009 23:43:00   
agnes77
Bravo Elena, čestitke od mene, Mila je prekrasno imeuser posted image

(Одговор на членот Nikolina)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Елена има керкичка
27.7.2009 1:27:47   
biljanaM
Изгледа јас последна дознавам за убавата вест....Еленче да ти е жива и здрава керќичката , голема да расти па понатаму да добие едно братче.....Многу убавко именце

user posted image user posted image за тебе драга


_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Елена има керкичка
27.7.2009 14:20:49   
big_mama817
user posted image Elena i Mila mnogu ubavo ime  se nadevam deka Martina mnogu vi se izraduva user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Елена има керкичка
29.7.2009 15:08:36   
mis.
Јас како шлаг на торта user posted image Елена да е жива и здрава ќерката голема девојка да порасне.Честитки и до тебе и сопругот.user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 46
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?