|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Сегментација
18.2.2010 20:46:51   
none
sega doagjam od ginekoog doktorot mi rece deka treba da napravam segmentacija i posle HSH ima li neko so takvo iskustvo me prati vo drzavna bolnica,a mm napravi spermogram i nema dovolno podvizni spermatozoidi ??????

< Поракaта ја уредил Палешка -- 19.2.2010 10:47:38 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Сегментација
19.2.2010 10:04:04   
biljana16
None segmentacijata ja pravis prvo a posle toa odis da ja ispitas proodnosta na kanalite. Istot go napraviv i jas. A za spermogramot sto nema dovolno podvizni spermatizoidi ne se sekiraj  ima premnogu slucai kade sto spermogramot ne e dobar pa posle toa ostanuvaat bremeni. Potrebno samo trpenie  zatoa sto se pomali sansite no ne znaci deka nema da se sluci. Nie go imavme istiot problem pa eve sega posle 6 godini borba si go drzime bebusot vo race. Zatoa samo pozitivna energija i nemoj da milslis na toa po celo vreme taka polesno ke se fati. Ti posakuvam sto pobrzo da ne izraduvas.

< Поракaта ја уредил Палешка -- 19.2.2010 10:47:56 >

(Одговор на членот none)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Сегментација
21.2.2010 8:34:31   
none
ti blagodaram biljana 16 pie mm apcinja  spimen pa sega ke vidime da napravam uste segmentacija i se nadevam deka ke bide sto pobrzo do bebus,pozdrav

(Одговор на членот biljana16)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Сегментација
17.3.2010 9:10:45   
none
eve forumki napokon zakazav za proodnost na kanalite i se nadevam deka ke vrodi pozitivnost za pobrzo bebe ako e toa vo prasanje,i za site koj sakaat da se ispitaat cenata e so kartoncinja 700 denari nitu 2000 denari nitu 4000 taka da samo napred

(Одговор на членот none)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Сегментација
17.3.2010 9:22:15   
vezilka RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ајде во најсокоро време чекаме да ни јавиш убави вести....

(Одговор на членот none)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Сегментација
17.3.2010 12:22:06   
arh_diz
Bravo none za tebe . Ajde posle toa cekame rezultat rabota i bebenceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Сегментација
17.3.2010 12:31:54   
mina_m

ИЗВОРНА ПОРАКА: biljana16

None segmentacijata ja pravis prvo a posle toa odis da ja ispitas proodnosta na kanalite. Istot go napraviv i jas. A za spermogramot sto nema dovolno podvizni spermatizoidi ne se sekiraj  ima premnogu slucai kade sto spermogramot ne e dobar pa posle toa ostanuvaat bremeni. Potrebno samo trpenie  zatoa sto se pomali sansite no ne znaci deka nema da se sluci. Nie go imavme istiot problem pa eve sega posle 6 godini borba si go drzime bebusot vo race. Zatoa samo pozitivna energija i nemoj da milslis na toa po celo vreme taka polesno ke se fati. Ti posakuvam sto pobrzo da ne izraduvas.


za podobri spermatozoidi se preporacuva bokserki mazot da nosi eden mesec,pred da se pravi bebe

(Одговор на членот biljana16)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Сегментација
17.3.2010 13:01:40   
none
vi blagodaram se plasam nekoj pisuva deka mnogu bolelo proodnosta na kanalite kAZETE MI ISKUSTVO

(Одговор на членот mina_m)
Непосредна врска до пораките: 8
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?