|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Нора и Марко со синчето Ијан

Редакција Рингераја, 5.7.2020
Нора и Марко уживаат во родителството. Погледнете

image
/11


Нора и Марко станаа родители на Ијан на 6 април.

Погледнете колку порасна Ијан во овие три месеци.

 

1

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Страно тело во носот на детето. Што да нап...
Кај малите деца некогаш може да се најде страно тело во носот кое не дава никакви симптоми и останува подолго време неза...
5
Како да ги преживеете летните горештини со...
Ако е лето, а вие имате мало бебе и притоа живеете во град, не сте во добра ситуација. Уште ако бебето е родено во најго...
3
Што се` знае новороденчето?
Бебето излегува од стомакот со замаглени очи и збунето се обидува да сфати каде е. Повеќето луѓе претпоставуваат дека ту...
3
Да се биде мајка – што значи тоа?
До неодамна беше сосема чудно да се замисли семејство без деца. Порано, таквото семејство се сметаше за неисполнето. Как...
3
Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?