|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
mommy_angels RR
ОЧЕКУВАЈ КОГА НАЈМАЛКУ ОЧЕКУВАШ (20.5.)


Корисник Evitaaa и јас станавме пријателиi (7.5.)
Пишувам нов запис во дневникот: Зашто не знам како поинаку! (10.2.)
Пишувам нов запис во дневникот: Кога сакаш да го победиш Марфи..... (6.7.)
Корисник lukajana RR и јас станавме пријателиi (6.7.)
Отварам нова дискусија Маша и мечето (24.5.)
Отварам нова дискусија Синдром на пролетен умор! (20.5.)
Корисник Snowhite RR и јас станавме пријателиi (19.3.)
Пишувам нов запис во дневникот: 10 февруари .... (11.2.)
Отварам нова дискусија Sreken rodenden Loveable me !!! (24.8.)
Корисник marchi и јас станавме пријателиi (5.6.)
Предлагам да го прочиташ записот во дневникот Протеини, теретани и еднократни пелени. (12.5.)
Корисник Defne90 и јас станавме пријателиi (8.5.)
Пишувам нов запис во дневникот: Eден од оние денови...... (8.5.)
Отварам нова дискусија Во продавница со дете !!! (1.4.)
Корисник Melanija RR и јас станавме пријателиi (19.2.)
Корисник sandriana RR и јас станавме пријателиi (18.2.)
Корисник LoveableMe RR и јас станавме пријателиi (18.2.)
Отварам нова дискусија Рингераја Lounge Bar (16.2.)
Пишувам нов запис во дневникот: Кога се би било поинаку... (10.2.)

Прикажи ги наредните 10 записи
Имам 12 пријатели
Користиш пребарувач?
Пријатели
Мојот последен дневник
   Денес немам каде,Земјата ми е мала,претесна,небото ми е високо ,а душата претешка.Денес сакам да стане утре,сега во моментов и никогаш да не се повтори.

0
0