|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Палешка РР
:) (10.6.)


Отварам нова дискусија Нова мобилна апликација за поддршка на родители на деца (8.8.)
Отварам нова дискусија Гарантирано добивате бебе! Сурогат мајчинство во Украина (2.9.)
Отварам нова дискусија Прв пат во Македонија: Ѕвезда на бебе календар за 2020 год (18.10.)
Отварам нова дискусија Прв пат во МК: Ѕвезда на бебе календар за 2020 год (18.10.)
Отварам нова дискусија On-line ОРДИНАЦИЈА со Др. Габриела Гулевска (26.10.)
Отварам нова дискусија Среќна Нова 2017 година (31.12.)
Отварам нова дискусија Помош за настрадани Рингерајки во поплавените подрачја (9.8.)
Корисник Irena87* и јас станавме пријателиi (31.1.)
Отварам нова дискусија Вежби за слабеење во домашни услови (17.1.)
Отварам нова дискусија Дарко Лешоски - Рингераја Фан Клуб (17.1.)
Отварам нова дискусија HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (6.10.)
Отварам нова дискусија Подароци од ДЕТСКИ ЅИД за најдобрите форумџии (5.10.)
Корисник vekicka и јас станавме пријателиi (10.6.)
Корисник lukajana RR и јас станавме пријателиi (23.3.)
Отварам нова дискусија Отказ од работа после породилно боледување?! (18.3.)
Отварам нова дискусија Среќен роденден Gari68 ! ! ! (13.12.)
Корисник dovolno и јас станавме пријателиi (13.12.)
Отварам нова дискусија Дали децата треба да бидат принудени да седат во скутот на Дедо Мраз? (10.12.)
Корисник irenaveljanovska и јас станавме пријателиi (20.10.)
Отварам нова дискусија Не можам да одам, носи ме во раце! (8.10.)

Прикажи ги наредните 10 записи
Имам 58 пријатели
Користиш пребарувач?
Пријатели
Мојот последен албум
   
79
1
Мојот последен дневник
Ете и тоа бидна...нечесните луѓе завршуваат така.

0
6