|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Палешка РР
:) (10.6.)


Сортирај по опаѓачки редослед: 

Понеделник, 15.7.2013

Ете и тоа бидна...нечесните луѓе завршуваат така.

0
6

Среда, 13.3.2013

Единственото нешто, беспрекорно чисто, кое ни остана како зрак надеж, искра светлина, бисерна школка на дното од овој отпаднат свет, е љубовта...

0
2

Среда, 13.3.2013

Тој скоро 17, таа скоро 3 години. Тој привлечно момче, таа бебенце. Тој со цел да стане фитнес модел, таа се уште кака во пелени...

1
4


Кликни тука за да ги видиш другите јавни дневници!
Се смееме, плачеме и растеме заедно!