|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
niki
brzaj brzaj prvace na prviot cas (15.9.)


Корисник Боцко и јас станавме пријателиi (30.5.)
Корисник blond и јас станавме пријателиi (30.3.)
Отварам нова дискусија hrono rezim na ishrana (12.2.)
Отварам нова дискусија Soveti za brzo i efektivno ucenje (5.12.)
Корисник dovolno и јас станавме пријателиi (14.11.)
Корисник лове и јас станавме пријателиi (14.11.)
Корисник marchi и јас станавме пријателиi (16.6.)
Отварам нова дискусија Slatkite plodovi na roditelstvoto (11.5.)
Корисник Defne90 и јас станавме пријателиi (6.4.)
Отварам нова дискусија Reciprocitet vo semejnite odnosi (23.3.)
Отварам нова дискусија Obilni menstruacii - resenie Mirena??? (5.3.)
Отварам нова дискусија Kolku karieristki ste? (18.2.)
Имам 49 пријатели
Користиш пребарувач?
Пријатели