|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
mommy_angels RR
ОЧЕКУВАЈ КОГА НАЈМАЛКУ ОЧЕКУВАШ (20.5.)

Понеделник, 10.2.2014

Кога се би било поинаку...00
Денес е денот кога пред три години посакав воопшто да не се разбудам,а денес си мислам дај боже никогаш да не го доживеев.ПРОКЛЕТ 10 февруари!!! На денешен ден две парчиња од моето срце се искинаа и ме напуштија.Се борев за вас со целото свое битие ,најмили мои,но тука требало да заврши нашето заедничко патешествие.Јас продолжив овде,вечно да тажам и мечтаам за вашите прегратки и вашето прво мама,а вие заминавте таму некаде,меѓу анѓелите. Ништо од ова не требаше да биде вака,не заслуживте нитувие,ниту јас.Родителот не смее да ги надживее своите деца,а јас ја имав судбината свирепо да ми бидат одземени две.Како понатаму,само јас си знам.Денес мама ве гушка и ви праќа безброј прегратки и бакнежи


Кликни тука и напиши прва објава во својот дневник!
Единствени периоди од животот, незаборавни сеќавања! Сите пресвртници и важни случувања запиши ги во својот дневник. Сподели ги со Рингераја заедницата или заклучи ги само за себе.
Ако сакаш да објавиш свој коментар мораш да се најајавиш ili зачлениш на порталот.Нема коментари.


Кликни тука за да ги видиш другите јавни дневници!
Се смееме, плачеме и растеме заедно!