|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
sandriana RR
"Dum spiro, spero" (11.2.)


Сортирај по опаѓачки редослед: 

Вторник, 11.6.2013

Секој ден се повеќе ме изненадува - колку повеќе зборува, толку повеќе ме остава без зборови мојата мала дрдорка.

0
0

Вторник, 11.6.2013

Сила и трпение, мудрост и истрајност дај ми Небо....

0
0

Дневник -sandriana RR

  2013
11.06.Дрдорка
11.06.Дај ми небо сила...Кликни тука за да ги видиш другите јавни дневници!
Се смееме, плачеме и растеме заедно!