|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
sandriana RR
"Dum spiro, spero" (11.2.)


Отварам нова дискусија СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАКСИМ И ЈАН НА ХОУПФУЛ! (5.5.)
Отварам нова дискусија Најдобриот совет - совет кој ме води во животот (28.2.)
Отварам нова дискусија Ефект на хормони од бременост кај бебето (23.2.)
Отварам нова дискусија Психотерапија - совети и искуства (18.11.)
Отварам нова дискусија Сакам да јадам само -Finger food (12.11.)
Отварам нова дискусија Среќен роденден Лука на lukajana rr (1.10.)
Отварам нова дискусија Факултет за возрасни ....или ти проект 30/35 (9.7.)
Корисник lukajana RR и јас станавме пријателиi (17.3.)
Отварам нова дискусија Зад секоја успешна жена стои.... (1.3.)
Корисник elizabeta12 и јас станавме пријателиi (6.10.)
Корисник silvi_eleonora и јас станавме пријателиi (9.9.)
Отварам нова дискусија Среќен роденден Carrie RR!!! (28.6.)
Корисник LoveableMe RR и јас станавме пријателиi (2.6.)
Корисник Defne90 и јас станавме пријателиi (29.4.)
Корисник mommy_angels RR и јас станавме пријателиi (18.2.)
Имам 37 пријатели
Користиш пребарувач?
Пријатели
Мојот последен албум
Најелегантните животни
   
35
3
Мојот последен дневник
Секој ден се повеќе ме изненадува - колку повеќе зборува, толку повеќе ме остава без зборови мојата мала дрдорка.

0
0