|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Melanija RR
 (18.7.)


Отварам нова дискусија Среќен роденден Лукас на lolla !!! (28.1.)
Отварам нова дискусија Го очекувам бебето во 2016 !!! (7.1.)
Корисник zoore и јас станавме пријателиi (11.12.)
Отварам нова дискусија Неуспешна бременост (9.12.)
Корисник frozen и јас станавме пријателиi (20.11.)
Отварам нова дискусија Мизчкото реално мега шоу “На иста адреса” (19.10.)
Корисник Veronica_Lia и јас станавме пријателиi (5.10.)
Отварам нова дискусија Среќен роденден Илина на sandriana RR!!! (13.9.)
Отварам нова дискусија Роденден во градинка (31.7.)
Корисник lolla и јас станавме пријателиi (19.7.)
Корисник VaseD и јас станавме пријателиi (23.6.)
Отварам нова дискусија Трудници во третото тромесечје IV- од 27. до 40. недела II дел [chat] (29.5.)
Корисник Bella28 и јас станавме пријателиi (4.5.)
Корисник Neurotoxin и јас станавме пријателиi (1.5.)
Корисник marchi и јас станавме пријателиi (24.3.)
Корисник sandi и јас станавме пријателиi (18.3.)
Корисник lukajana RR и јас станавме пријателиi (13.3.)
Отварам нова дискусија Прашоци и детергенти за перење алишта (4.3.)
Корисник ivoni4ka и јас станавме пријателиi (21.2.)
Корисник sonc90 и јас станавме пријателиi (29.1.)

Прикажи ги наредните 10 записи
Имам 48 пријатели
Користиш пребарувач?
Пријатели
Мојот последен албум
   
16
3