|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
AnnaMolly RR

Мојот профил е достапен само за одредена група на корисници.


Моето сонце

Моите најсакани луѓе

Хуманитарна акција на РР

Хуманитарна акција на РР

Ringeraja sobir vo Prilep

Прошетка на РР

Мартовска дружба

Мини дружба во Ања

Предновогодишен собир 2010

Рингерајки во Тиквичка за Halloween

Slikicki


Кликни тука за да ги видиш другите јавни дневници!
Се смееме, плачеме и растеме заедно!