|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Farina04
Корисникот не го променил својот статус.
Недела, 28.8.2016

бременост ...или некој друг проблем?!00
девојки/мајки доколку имал некој слична ситуација со мојата ве молам да ми даде некој совет предходниот месец ми доцнеше менструацијата 5 дена но добив... одкако добив имав јаки болки ...(и предходно имав но сега беа прејаки) менструацијата ми траеше 3 дена ..четвртиот ден немав се до вечерта кога ми се појавија неколку капки крв светла крв и немав обилно крварење (обично ми трае 5 дена и со обилно крварење) ... овој месец повтрно ми се случи истото ...дали се работи за бременост или за некој друг проблем?


Кликни тука и напиши прва објава во својот дневник!
Единствени периоди од животот, незаборавни сеќавања! Сите пресвртници и важни случувања запиши ги во својот дневник. Сподели ги со Рингераја заедницата или заклучи ги само за себе.
Ако сакаш да објавиш свој коментар мораш да се најајавиш ili зачлениш на порталот.Нема коментари.


Кликни тука за да ги видиш другите јавни дневници!
Се смееме, плачеме и растеме заедно!