|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Yummy Mammy
Корисникот не го променил својот статус.

Отварам нова дискусија Моето дете е насилно! (5.11.)
Отварам нова дискусија Телевизор во училницата (18.9.)
Корисник Defne90 и јас станавме пријателиi (17.8.)
Отварам нова дискусија Последен ден во градинка (10.6.)
Отварам нова дискусија Вечерни детски родендени (22.1.)
Корисник penelopa и јас станавме пријателиi (10.1.)
Имам 18 пријатели
Користиш пребарувач?
Пријатели
Мојот последен албум
   
32
3