|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Snowhite RR
 (22.3.)


Отварам нова дискусија #ДајтеидевојканаЕлса (6.5.)
Отварам нова дискусија Училишни натпревари (5.3.)
Отварам нова дискусија Како го одбележувате тргнувањето на детето во прво одделение? (3.9.)
Отварам нова дискусија Домашна работа во градинка (11.5.)
Корисник sandi и јас станавме пријателиi (19.3.)
Корисник Hopeful RR и јас станавме пријателиi (19.3.)
Корисник lukajana RR и јас станавме пријателиi (19.3.)
Корисник mommy_angels RR и јас станавме пријателиi (19.3.)
Отварам нова дискусија Сρеќен ρоденден Ана на Martins mam! (20.11.)
Отварам нова дискусија Дневен престој за училишни деца (20.9.)
Отварам нова дискусија Интересни ФБ статуси и твитови (21.6.)
Корисник Defne90 и јас станавме пријателиi (2.6.)
Отварам нова дискусија Среќен роденден Анастасија и Петар на АнеЛав РР! (30.5.)
Отварам нова дискусија Сличности и разлики помеѓу нашите деца (23.2.)
Отварам нова дискусија Тремата и децата (2.2.)
Отварам нова дискусија Заеднички роденден (11.1.)
Отварам нова дискусија Прва работа што ја направивте во Новата година (1.1.)
Имам 23 пријатели
Користиш пребарувач?
Пријатели
Мојот последен албум
   
2
2