|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
prodvijenieVK
Корисникот не го променил својот статус.

Креирам нов албум Продвижение групп ВК (7.3.)
Немам пријатели
Користиш пребарувач?
Мојот последен албум
Привет! Занимаюсь раскруткой групп ВК!!! Если Вы хотите привлечь целевую аудиторию и поток заказов - переходите по ссылке ниже! Мы не работаем с ботами или с временными пользователями. Мы привлекаем реальных пользователей, реальная целевая аудитория под Ваш контент! Мы предоставим вам источники, по которым вы сможете проанализировать активность вашей группы до и после нашего проекта!!! До сих пор не убедили?) Тогда посмотрите на все сами. Уникальные группы, которые уже доверились нам - на нашем сайте! [url=http://раскрутка-группы.рф/]Линк![/url]
0
0