|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
onlinerabota
Корисникот не го променил својот статус.

Креирам нов албум Онлайн вакансии (7.3.)
Немам пријатели
Користиш пребарувач?
Мојот последен албум
Бизнес на дому! Проводите время в сети с финансовой пользой! Всего пару часов в день сделают Вас счастливее Вам не придется ничего продавать, наши кураторы вас всему научат. Все что вам необходимо это компьютер и доступ к Интернету. Вы ничего не потеряете и в любой момент можете уйти без затрат, но у нас такого еще не было!!! Начинай зарабатывать уже сегодня! Переходи по ссылке для более подробной информации. [url=https://vk.com/rabotabiplan]Жми![/url]
0
0