|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Miimii
Корисникот не го променил својот статус.

Сортирај по опаѓачки редослед: 

Сабота, 8.10.2016

Ve zamoluvam dali mozete da mi ja dadete informacijata za doktor Maja sto raboti vo ordinacija Butel...kako mala bev kaj nea i sakam povtorno da bidam samo nemozam da go najdam nejziniot broj i prezime

0
0

Дневник -Miimii

  2016
08.10.MimiКликни тука за да ги видиш другите јавни дневници!
Се смееме, плачеме и растеме заедно!