|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
marchi
 (14.6.)


Корисник Estera и јас станавме пријателиi (31.10.)
Отварам нова дискусија Dali e dovolna samo ljubovta od cedoto (12.7.)
Отварам нова дискусија Комуникација родител - дете (19.7.)
Отварам нова дискусија лето 2016 (30.5.)
Го менувам моето расположение во среќен. (28.5.)
Го менувам моето расположение во нерасположен. (23.5.)
Го менувам моето расположение во нерасположен. (23.5.)
Го менувам моето расположение во многу тажен. (21.5.)
Го менувам моето расположение во тажен. (7.5.)
Го менувам моето расположение во тажен. (7.5.)
Отварам нова дискусија Специјалитети од мелено месо (8.4.)
Отварам нова дискусија Дали прво жена, потоа мајка или (15.3.)
Отварам нова дискусија Цвеќето во нашиот дом (8.3.)
Отварам нова дискусија broeenje na kalorii (29.2.)
Корисник AneLav RR и јас станавме пријателиi (24.2.)
Отварам нова дискусија celi i planovi za prestojnata godina (2.2.)
Отварам нова дискусија sto pravese denes vaseto detence (31.1.)
Корисник Irena87* и јас станавме пријателиi (29.1.)
Отварам нова дискусија Вашето дете во ресторан/кафуле/културен настан (29.1.)
Корисник Neurotoxin и јас станавме пријателиi (21.1.)

Прикажи ги наредните 10 записи
Имам 30 пријатели
Користиш пребарувач?
Пријатели