|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
kapina
Корисникот не го променил својот статус.

Корисник Baby123 и јас станавме пријателиi (29.3.)
Корисник vaska05 и јас станавме пријателиi (13.5.)
Корисник Mary GP и јас станавме пријателиi (23.2.)
Корисник Pinky30 и јас станавме пријателиi (23.2.)
Корисник sakambebuvce и јас станавме пријателиi (23.2.)
Отварам нова дискусија crkvata i vestackoto oploduvanje (18.1.)
Отварам нова дискусија lekarski greski pogresni dijagnozi pogresni lekovi iskustva (13.1.)
Корисник pcelka3 и јас станавме пријателиi (5.5.)
Корисник LoveableMe RR и јас станавме пријателиi (5.5.)
Корисник honey bunny и јас станавме пријателиi (26.2.)
Корисник majka 11 и јас станавме пријателиi (8.2.)
Корисник sonc90 и јас станавме пријателиi (8.2.)
Корисник Bebe love* и јас станавме пријателиi (8.2.)
Корисник Bebuvce:* и јас станавме пријателиi (1.1.)
Корисник MademoiselleNina и јас станавме пријателиi (19.12.)
Корисник caciana и јас станавме пријателиi (8.12.)
Корисник dovolno и јас станавме пријателиi (13.11.)
Корисник rozaa1 и јас станавме пријателиi (27.7.)
Корисник marchi и јас станавме пријателиi (19.5.)
Корисник Bogdancanka RR и јас станавме пријателиi (14.5.)

Прикажи ги наредните 10 записи
Имам 24 пријатели
Користиш пребарувач?
Пријатели