|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Dilina
 (16.6.)


Корисник vezilka RR и јас станавме пријателиi (15.6.)
Корисник lukajana и јас станавме пријателиi (4.1.)
Корисник Macolche и јас станавме пријателиi (3.1.)
Отварам нова дискусија Хуманост - Humanity (29.12.)
Отварам нова дискусија Складирање на млекото (25.12.)
Корисник panevska и јас станавме пријателиi (7.12.)
Корисник Maja Peovski и јас станавме пријателиi (2.12.)
Корисник sonc90 и јас станавме пријателиi (31.10.)
Отварам нова дискусија Приватни Училишта (4.10.)
Корисник bebeska faca и јас станавме пријателиi (9.9.)
Го менувам моето расположение во нерасположен. (23.8.)
Го менувам моето расположение во среќен. (7.8.)
Корисник lady_bug и јас станавме пријателиi (3.7.)
Корисник Tanjat7880 и јас станавме пријателиi (3.7.)
Корисник linak и јас станавме пријателиi (3.7.)
Корисник AneLav RR и јас станавме пријателиi (26.6.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (26.6.)
Отварам нова дискусија Сам свој мајстор (25.6.)
Го менувам моето расположение во среќен. (23.6.)
Корисник Melanija RR и јас станавме пријателиi (17.6.)

Прикажи ги наредните 10 записи
Имам 18 пријатели
Користиш пребарувач?
Пријатели