|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Biba818
 (9.9.)


Го менувам моето расположение во среќен. (10.4.)
Го менувам моето расположение во среќен. (10.4.)
Го менувам моето расположение во среќен. (10.4.)
Го менувам моето расположение во среќен. (10.4.)
Го менувам моето расположение во среќен. (27.3.)
Го менувам моето расположение во многу тажен. (30.12.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (16.9.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (16.9.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (16.9.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (16.9.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (11.9.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (9.9.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (9.9.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (9.9.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (9.9.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (9.9.)
Го менувам мојот статус во:
(9.9.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (9.9.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (9.9.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (9.9.)

Прикажи ги наредните 10 записи
Немам пријатели
Користиш пребарувач?