|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Snow Angel
 (23.3.)


Отварам нова дискусија На која позната(celebrity) личност ве потсетува членот над вас? (21.6.)
Го менувам моето расположение во тажен. (9.4.)
Корисник lukajana RR и јас станавме пријателиi (4.4.)
Го менувам моето расположение во среќен. (28.3.)
Го менувам моето расположение во среќен. (28.3.)
Го менувам моето расположение во среќен. (28.3.)
Креирам нов албум (24.3.)
Пишувам нов запис во дневникот: За целиот мој живот (23.3.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (23.3.)
Го менувам моето расположение во пресреќен. (23.3.)
Го менувам мојот статус во:
(23.3.)
Отварам нова дискусија Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (22.3.)
Креирам нов албум Од мојот живот. (22.3.)
Имам еден пријател
Користиш пребарувач?
Пријатели