|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
LoveableMe RR
 (15.1.)


Корисник 123ана и јас станавме пријателиi (7.7.)
Корисник pepapa и јас станавме пријателиi (16.3.)
Отварам нова дискусија Вештачко оплодување VIII дел (2.3.)
Корисник Magdalenka и јас станавме пријателиi (28.1.)
Корисник Sandricka 11 и јас станавме пријателиi (20.1.)
Корисник marchi и јас станавме пријателиi (20.1.)
Отварам нова дискусија Среќна Нова 2016 Година! (31.12.)
Корисник frozen и јас станавме пријателиi (12.11.)
Отварам нова дискусија Што по неуспешно ИВФ? (2.11.)
Отварам нова дискусија Предимплантациска генетска дијагноза (2.11.)
Отварам нова дискусија ДНК фрагментација (2.11.)
Корисник wanna be mum и јас станавме пријателиi (14.10.)
Корисник Strela и јас станавме пријателиi (21.9.)
Корисник kikidare и јас станавме пријателиi (1.9.)
Корисник Roberta r и јас станавме пријателиi (21.7.)
Корисник sinnooka и јас станавме пријателиi (16.6.)
Корисник SandraRo и јас станавме пријателиi (7.6.)
Корисник Jeni80 и јас станавме пријателиi (23.5.)
Корисник kapina и јас станавме пријателиi (5.5.)
Корисник bibi ribi и јас станавме пријателиi (21.4.)

Прикажи ги наредните 10 записи
Имам 78 пријатели
Користиш пребарувач?
Пријатели
Мојот последен албум
   
0
1