RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> Рингераини подароци



Порака


Felly RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (6.5.2015 10:35:18)

И близнаците на Hopeful си добиваат подароци од EVY BABY, како први родени бебиња во мај месец.

А наградите ќе ги добиете секако Михаела, мислам дека повеќепати имаш добиено подароци од РР, па и самата знаеш дека никогаш немало проблеми со недобивање на подароци.




lukajana RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (6.5.2015 17:52:33)

Да се пофалам , ја добив наградата од Еви бејби[sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif].
Многу ми се допадна ,моментално не можам да ставам слика затоа ке пишам што има : пелени ,в.марамчиња,шампон и сапунче
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] за Рингераја и Еви бејби




Evy Baby MK -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (8.5.2015 10:44:57)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0508/i8h-112121.jpg[/img]

можете да ја видите наградате
(пакет производи:пелени/влажни шамивчиња/сапун/шампон)

поздрав
ГОЛЕМИ ДА РАСТЕТЕ




Evy Baby MK -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (8.5.2015 10:51:24)

Мајки преносот на информации ни оди побавно од очекуваното (адреси/телефони/ број на пелени х 5 секоја недела)

Ве молам сите кои не сте добиле награди пратете ни телефонски броеви (во inbox)
за да го убрзаме процесот

И секако за било која информација ви стојам на располагање како официјален администратор на Еви Македонија

иииии [sm=duda.gif]Големи да растете!




marchi -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (8.5.2015 16:47:43)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Evy Baby MK

[img]http://www4.slikomat.com/13/0508/i8h-112121.jpg[/img]

можете да ја видите наградате
(пакет производи:пелени/влажни шамивчиња/сапун/шампон)

поздрав
ГОЛЕМИ ДА РАСТЕТЕ

ama ima da se "otepam" od pisuvanje po forumive [sm=smiley36.gif]ne za drugo ama cest e da se dobie nesto na nagradna igra [sm=smiley1.gif]i cestito za novite dobitnici [sm=smiley14.gif]




Snowhite RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (11.5.2015 21:38:19)

Не стасав да пишам дека и јас си ја добив наградата во петокот, ми се јавија и ми ја донесоа на работа. Благодарност до Еви бејби и Рингераја за наградата[sm=bravo.gif]




nataly86 -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (12.5.2015 11:03:50)

Ете и ние си ја добивме наградата...Фала до Еви Бејби и Рингераја..Супер се[sm=smiley1.gif]




Felly RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (12.5.2015 14:33:04)

Нова недела, нов добитник, честитки за Neurotoxin, но и за првите 4 рингерајки кои се породија во месец мај, а ЕВУ БЕЈБИ ги изненадува со пакетче производи, a листата изгледа вака:

7....................................Neurotoxin
4....................................Melanija RR
1 .................................... kokicekokice
1 .................................... marchi
1 .................................... bebence19
1 .................................... mommy_angels RR

ВКупно доделени подароци:

Sonc90 - специјално изненадување

Lukajana RR, sandriana RR, hopeless, nataly86, Snowhite RR, Mihaela 2010, Malecka23, Neurotoxin - најактивни форумџии на БЕБЕ

Elena29, Malecka23, Mihaela 2010, Maleckoo - најмалите рингерачиња кои ни пристигнаа [sm=duda.gif] во месец април, а во месец мај подароци си добиваат [sm=duda.gif] на Hopeful RR, blond, babygirl88 и jasmina25.

EVY BABY имаат уште подароци за нашите корисници, продолжуваме со одбројување на постови и наредните недели, и очекуваме нови 4 рингерајчиња кои ќе пристигнат во месец јуни.






sandriana RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (12.5.2015 14:57:34)

Честитки за сите стари и нови добитници, со здравје да се користат производите [sm=bravo.gif]
И јас од обврски не стасав да пријавам - го добивме нашето пакетче и одлично е! Благодариме [sm=bravo.gif]




Neurotoxin RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (13.5.2015 15:53:22)

Јас сум во гужви периодов, па вчера не стигнав до компјутер, сега случајно ја отворив темава, видов дека е активна. Ви благодарам многу, се надевам дека моите постови на тема Бебе помогнаа на многу мајки, секогаш кога ќе имам време ќе го правам тоа.

Сега ќе не замислите за друштво на малата да ви кажам право [sm=jezicek.gif]





Melanija RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (13.5.2015 16:24:27)

Neurotoxin честито награда [sm=smiley1.gif] твоите совети се и од научено и од пракса[sm=smiley1.gif] навивам за [sm=modricrtici.gif][sm=duda.gif]




hopeless -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (14.5.2015 12:57:20)

Вчера ја подигнав наградата. Добивме папмперс, шампон, сапунче и влажни марамици.
Памперсот веднаш го испробавме и добар се покажа, преку цела нок, не пропушти и не ја стега. Размислувам и понатаму да си го користиме.
Фала ви Рингераја.




Felly RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (15.5.2015 13:17:31)

Е па Marchi, честитки [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] - нашиот нов добитник за изминатава недела!!!

Листата со најактивни корисници (кои ги исполнуваат условите за учество во наградната игра) на форум БЕБЕ изгледа вака:

11............................marchi
2............................deluxe RR
1............................Melanija RR
1............................Karma
1............................Hopeful RR

Полека се ближиме кон крајот.




marchi -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (16.5.2015 22:42:42)

Ухх.... Shok! [sm=smiley1.gif] се изненадив ептен. Се радував како дете на бонбонче [sm=smiley36.gif] многу ви благодарам. Љубопитна сум да ги видам и пробам.




Felly RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (17.5.2015 11:04:37)

Марчи, погоре го имаш мејлот на кој треба да испратиш податоци - име, презиме, адреса, телефон и бр на пелени.
СО здравје да си ги кориситтите производите!!!




marchi -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (17.5.2015 14:08:19)

prateni se podatocite preku email [sm=smiley1.gif]




blond -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (18.5.2015 15:03:53)

RR sekogas pozitivno me iznenaduva!
So sinceto koga se porodiv imase isto nagradna igra togas, dobiv bebeska tablica i proizvodi za nega na detskata kozha. Bebeshkata tablica si stoi na vidno mesto.
Sega mu se falam na mm deka pak od timot na RR imam nagrada, mi veli sekoja chest, makar bilo edno pakuvanje vlazni maramcinja, nam ni pravi ogromno zadovolstvo <3




marchi -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (18.5.2015 19:04:45)

pa i jas taka velam,cest e da se osvoi nagrada ne e bitno sto i kolku




Felly RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (22.5.2015 10:56:41)

Честитки за Melanija RR која добива пакетче од ЕВИ БЕЈБИ како најактивен член на форум БЕБЕ оваа недела.

Листата со најактивни корисници (кои ги исполнуваат условите за учество во наградната игра) на форум БЕБЕ изгледа вака:

18............................Melanija RR
11............................blond
6............................miana
5............................Hopeful RR
4............................Ilina87








Melanija RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (22.5.2015 13:33:56)

Благодарам до Рингераја.мк и ЕВИ БЕЈБИ=ФБ Evy Baby Makedonija [sm=smiley31.gif]




Melanija RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (22.5.2015 13:36:00)

ВКупно доделени подароци:

Sonc90 - специјално изненадување

Lukajana RR, sandriana RR, hopeless, nataly86, Snowhite RR, Mihaela 2010, Malecka23, Neurotoxin, marchi , Melanija RR - најактивни форумџии на БЕБЕ

Elena29, Malecka23, Mihaela 2010, Maleckoo - најмалите рингерачиња кои ни пристигнаа [sm=duda.gif] во месец април, а во месец мај подароци си добиваат [sm=duda.gif] на Hopeful RR, blond, babygirl88 и jasmina25.

================
Преглед по недели

Iznenaduvanje sonc90
13-19.3.2015 lukajana RR
20-26.3.2015 sandriana RR
27.3 - 2.4.2015 hopeless
3-6.4.2015 nataly86
10-16.4.2015 Snowhite RR
17-23.4.2015 Mihaela 2010
24-30.4.2015 Malecka23
1-7.5.2015 Neurotoxin
8-14.5.2015 marchi
15-21.5 Melanija RR
===================

ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

EVY BABY имаат уште подароци за нашите корисници, продолжуваме со одбројување на постови и наредните недели, и очекуваме нови 4 рингерајчиња кои ќе пристигнат во месец јуни.







marchi -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (23.5.2015 10:54:36)

da prasam za kolku vreme stigaat nagradite? zasto vekje edna nedela pomina odkako dadov podatoci i si dobiv nagrada no da znam.od prasano nema greseno neli [sm=smiley1.gif]




Evy Baby MK -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (26.5.2015 14:21:09)

Нема лошо во прашано- секако :)
Се извинувам но ни треба одприлока 10-тина дена откако ќе се објават добитниците, да ве исконтактираме сите и да оргзанизираме да ви бидат подароците доставени до дома.
Така што очекувајте до крајот на оваа недела, ако сеуште има проблем секако пишете
поздрав [sm=kuza.gif]




Malecka23 -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (26.5.2015 14:39:50)

Se nadevam ke stignat nedela.Jas nagradata ja dobiv pred 3nedeli ama uste ne e stignata,Inaku apsolutno zadovolna od pelenite i od vl.maramici.Veke prodolzivme da gi koristime istite i se so super cena:)




marchi -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (29.5.2015 22:38:01)

jas sekoj den si se nadevam da stignat [sm=smiley36.gif]




Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>