RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> Рингераини подароци



Порака


Felly RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (21.4.2015 13:13:46)

Пост-празнично листата маллку каснеше, но затоа денес имаме информации за двете изминати недели.

Еве ја листата од 3-ти до 9-ти април, најактивен форумџија на БЕБЕ кој добива подарок е Nataly86


9........................nataly86
8........................Melanija RR
3 ........................Ilina87
3 ........................AneLav RR
2 ........................sindi30

A за оваа недела (10ти - 16-ти), бидејќи ситуацијата е изедначена, а може да се додели само еден подарок, одлучивме пребројувањето на постови да продолжи и оваа недела (17-ти - 23-ти) само за првите две рингерајки Neurotoxin и Snowhite RR. За истата недела ќе бидат објавени двајца добитници.
Листата изгледа вака:


4 .......................Neurotoxin
4 .......................Snowhite RR
3 .......................Malecka23
3 .......................marchi
3 .......................AneLav RR
3 .......................kokicekokice


Честитки за Натали86, своите податоци испрати ги на emilija.dzurovska@danu.biz




marchi -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (21.4.2015 16:04:36)

uhh...iznenaduvanje za mene e da si go vidam imeto vo nekoja nagradna igra.kako moznost za dobivka[sm=smiley36.gif]




Neurotoxin RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (21.4.2015 16:07:23)

Ова и мене ме изненади искрено :) возбудливо е




lukajana RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (21.4.2015 17:31:04)

Честитки за Nataly86 ,бебушките нека полнат пелени.а другите ангажирајте се повеќе пелените чекаат.[sm=bravo.gif]




Felly RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (21.4.2015 19:05:46)

Е па ајде мами, ангажирајте се - знаеете дека се бројат псотови само на форум БЕБЕ. ДО 23 имате уште 2 дена, но секако има уште неколку недели до крајот на наградната игра - повеќе можности за подароци на повеќе форумџии [sm=zz_bounce.gif]
А оние што веќе добиле подарок, пишете искуство како сте задоволни.




marchi -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (22.4.2015 17:10:26)

vredi da se zaangazirame [sm=smiley36.gif]




nataly86 -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (23.4.2015 8:28:35)

Благодарам за наградата...ја очекуваме па ке споделиме искуства..

поздрав




Melanija RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (23.4.2015 12:17:38)

EVY BABY додели награди за првите четири бебиња во месец април.
Пакет производи добија Elena 29, Malecka23, Mihaela 2010 и maleckoo.[sm=bravo.gif]Доколку некоја ја нема видено пораката или не испратила податоци, треба да го испрати на меилот меилот emilija.dzurovska@danu.biz




Felly RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (23.4.2015 12:48:29)

Честитки и за Малечкооо, а денешниов ден е последен за одбројување на постови, за другите две добитнички!!! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




marchi -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (27.4.2015 0:52:36)

Cekame rezultati, docnite 3-4 dena [sm=smiley1.gif]




Felly RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (27.4.2015 15:24:55)

Еве ги резултатитѕе од оваа недела, до сега најактивна, па мора да ги пофалиме нашите рингерајки. Snowhite е прва на листата, а со тоа и добива подарок, кој е за изминатата недела, а оваа недела според бројот на постови подарокот го добива Mihaela 2010. Честитки за двете[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

31 ........................Snowhite RR
29 ........................Mihaela 2010
25 ........................Malecka23
21 ........................Neurotoxin
19 ........................marchi
16 ........................ Melanija RR




Mihaela 2010 -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (27.4.2015 15:49:12)

Oooooo blagodaram, blagodaram..ova mi e vtor podarok od Evy baby samo prvata nagrada se uste ne mi e stignata[sm=smiley1.gif]..se nadevam ke bide vo brzo vreme




mommy_angels RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (27.4.2015 16:07:32)

Честитки мамички [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




lukajana RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (27.4.2015 16:24:26)

Честитки за наградените, Snowhite RR искористете ги пелените од наградата па заменете ги со нокширче да биде Ј голема девојка




Felly RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (27.4.2015 17:59:59)

Честитки за досегашните добитници:

Sonc90 - специјално изненадување

Lukajana RR, sandriana RR, hopeless, Natali86, Snowhite RR, Mihaela 2010 - најактивни форумџии на БЕБЕ

Elena29, Malecka23, Mihaela 2010, Maleckoo - најмалите рингерачиња кои ни пристигнаа [sm=duda.gif] во месец април.

EVY BABY имаат уште подароци за нашите корисници, продолжуваме со одбројување на постови и наредните недели, и очекуваме нови 4 рингерајчиња кои ќе пристигнат во месец мај.





marchi -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (27.4.2015 18:16:44)

[sm=bravo.gif] za nagradenite i cestitki za niv [sm=smiley1.gif]




Snowhite RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (28.4.2015 15:58:21)

Благодаρам на ρρ за нагρадата, а вам за честитκите, честитκи и од мене за добитниците, посаκувам и на тие што немаат добиено да си добијат, не се отκажувајте κоментиρајте и понатаму, ρρ ќе го нагρади тоа. Исκρено се надевав деκа Неуρотоκсин ќе добие, зашто навистина и заслужува со нејзините стρучни совети, ама има уште вρеме па ајде κоментиρајте и понатаму.
П.С. луκајана и јас се надевам деκа овие ќе ни бидат последни пелени и деκа после нив ќе ги фρлиме пелените





Neurotoxin RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (28.4.2015 17:21:05)

Случајно беше да се најдам на списокот, но изгледаше интересно, кога му кажав на мм со мојот став, не ми треба мене нека ги земе некоја мамичка што сеуште им требаат пеленки, он ми даде изјава, од кај знаеш може и нас ќе ни требаат, ќе си ги почуваме некое време додека стигне. Се изненадив позитивно, почнавме во исто време да размислуваме за друштво на ѕверчето наше, и многу се израдував (сеуште само размислуваме уште не сме одлучиле :) ) ама некако сакам, ми работи мозоков натака, па ако се деси, ете ќе ги почувам.

Честитки на сите што си добивте награда, кажете дали се добри па да ги набавам за кај мене да ги нудам на мамичките и татковците од тука, во околинава има многу бебуши и најмило ми е кога се грижам за нив, тука сум безрезервна, иако не би сакала да ми доаѓаат болнички, али и за витаминчиња, млекца, пеленки и козметика, тука сум.




Malecka23 -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (28.4.2015 19:27:55)

Da kazam edno golemo fala za nagradata.Suste ne e stignata ama vo prav moment dobrodojdena so dve deca so peleni epten me spasivte:)[sm=smiley31.gif]




Melanija RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (28.4.2015 19:57:55)

Snowhite RR и Mihaela 2010 [sm=bravo.gif] со здравје да си ги носат пеленките а поскоро и без нив[sm=smiley1.gif]

Neurotoxin што убаво што довело за поттик за муабет за братче/сестриче [sm=smiley1.gif] може со пелените ќе дојде и [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif][sm=smiley1.gif]




Felly RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (4.5.2015 11:34:14)

Malecka23, Elena 29, maleckoо, Вашите податоци не се добиени. Ве молам испратете уште еднаш на адресата што е погоре објавена.




Malecka23 -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (4.5.2015 11:37:31)

Bas cudno dva pati gi pustiv podatocite.Nema veze ajde od treta ke stignat se nadevam:)




Felly RR -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (5.5.2015 14:01:22)

Е па Малечка, ајде овој пат за двата подароци :) Честитки, за уште едно пакетче од EVY BABY, овој пат како најактивен член на БЕБЕ, а листата изгледа вака:

17........................Malecka23
16 ........................Neurotoxin
13 ........................Melanija RR
11........................ilina87
9 ........................deluxe RR






Mihaela 2010 -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (5.5.2015 15:06:49)

A nagradite ke gi dobieme li?? Skoro mesec dena pomina kaj i da e decava ke gi odviknuvame od peleni[sm=smiley36.gif]




Malecka23 -> RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџии ! (6.5.2015 8:54:04)

Aa bas prijatno iznenaduvanje.Se smeeme so mm kolku mn se raduvame na pelenite kako premija na loto[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]Ne bilo lesno dve deca so peleni.U se koj slucaj blagodarime i se nadevam brzo ke stignat!




Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4   Следна страница >   >>