RE: Моето синоќешно сексуално искуство (Целосна верзија)

Форум >> [Партнерство] >> Сексуалност



Порака


marchi -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (23.4.2015 18:21:12)

kaj nas ne padnalo odamna vakvo uzivanje ama vecerva mora da isprovociram[sm=smiley36.gif]




lukajana RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (2.5.2015 12:08:03)

Морам да се пофалам[sm=smiley1.gif] ако не кажам како да не било[sm=smiley36.gif]
По повод денот на трудот со мажле се наработавме за сите пари.[sm=smiley36.gif]
Останавме сами во планина ,деца изморени позаспаа и падна дружба по сите прописи.
Одамна така не сме се нашле натенане и на рати[sm=smiley36.gif]обично се нешто брзаме.
Бре уште сме биле млади[sm=smiley36.gif]




mommy_angels RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (5.5.2015 7:30:46)

Море жени живна природата,а ние [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
Јас синоќа го зезам нешто маже,дал ќе даде или не дава,а тој полу заспан ми викаЧ
_Жив ти мене,мртов уморен сум,денес не ме чепкај....оди кај комшијата [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
И така си останав "сува". Ама вечер молел не молел,или дава или скокам преку ограда [sm=jezicek.gif]




marchi -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (5.5.2015 15:40:10)

nemas ti gajle stom imas dozvola od MT za da odis kaj komsijata [sm=smiley36.gif]




kapina -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (5.5.2015 15:42:01)

Hehehe odi ic ne mu ja misli




mommy_angels RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (25.6.2015 19:22:57)

Аууууууу или пишувајте овде или ќе не прогласат за фригидна нација [sm=smiley36.gif]
Туку ај јас за синоќа да се пофалам [sm=smiley36.gif]
Заспавме дете,наполнивме када и понатаму ќе цензурирам.Како и да е ,едно два часа хедонизам добро доаѓа на душичката [sm=zz_smoke.png]
[img]http://piggeeks.net/feng/wp-content/uploads/2012/04/bath_tub_bubble_bath.jpg[/img]




marchi -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (26.6.2015 23:10:38)

Mommu Angels me utepa so slikata [sm=smiley36.gif] samo da ae "provociralo" haha




lukajana RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (27.6.2015 17:52:44)

Инспирирана од мами и јас ја наполнив кадата ноќеска[sm=zz_giggle.gif].
Мажле беше со татко ми на пат и се врати во еден после полноќ деца спијат а јас имав доволно време да организирам пречек како што треба.
После што се случи сигурно предпоставувате многу да не објаснувам[sm=smiley36.gif]




marina111 -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (8.7.2015 5:07:49)

Некако многу сиромашни сте бре жени ептен сте е стегнале
Партнерот ми беше десет дена на терен ус пат на тие десет дена преку вибер секоја нов се е**вавме хихихи е ама едвај го чекав да си дојде дома
Сексот ни е супер и можам да кажам како повеке старееме се подобар ни станува Почнавме со орален секс јас него ама се префрливме на добро познатата 69 поза двојно уживање ммммм после имаше секс в сите можни пози мисионерска,доги,66 ,интересно е што у последен период јас сакам да пружам орален на него на сред секс а него тоа ептен го пали па така да и завршува кај мене во муцето мое сеа сум вулгарна ама морав
За вибрирачкиот прстен да кажам кој не го пробал да си го проба двојно уживање имате со него ,ако имате и вибратор слободно употребете го и кога сте со сопругот заедно нема да се налути верувајте уште толку ке го изпопалите




marchi -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (9.7.2015 23:06:51)

Marina111 sekoja cest [sm=smiley36.gif] pravi film komentarot haha nie retko naogjame termin[sm=smiley13.gif] me interesira i toj vibriracki prsten, da znam kolku e i da pocnam da stedam [sm=smiley1.gif]




marina111 -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (10.7.2015 2:21:09)

срцко без пари хеехех не ефтине 250 денари на дурекс е знам овој е некој адруга фирма ама на ист принцип работат сите со вибрации кои дирекно го стимулират клиторисот




mommy_angels RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (10.7.2015 18:45:58)

Е сега сум среќна,фала Богу се најде женче слободно да пише ,а не дека другите не прават, ама ајде да не се кажувало[sm=jezicek.gif]
Туку јас и мм почнавме да практикуваме утрински секс,така да изгледа ќе морам нова тема да си најдам [sm=jezicek.gif].Шала на страна добро е и вака,сонцето посилно грее [sm=smiley36.gif] кога утрото бурно почнува[sm=zz_hot.gif]




kapina -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (10.7.2015 21:00:27)

Vo posledno vreme e super seksot so mm odlicno ni ode




marina111 -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (11.7.2015 16:19:04)

Секс како секс јас наутро ич не го сакам неможам бе заби не измиени очи не измиени не го можа ама некогаш се дешава брзински алиииии каква магија е сексот наутро у смисол поврзаноста на партнерите после цел ден е хепи хиихихих
Инаку тука сите сме аноимни јас стварно незнам зошто толку многу се таинствени жените и девојките во врска сексуалниот живот на форумот ама ај може и ке се поотпуштат




mommy_angels RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (11.7.2015 16:40:12)

Пиши им ти пак,може ќе се опуштат и тие [sm=jezicek.gif]
Туку на тема утрински секс,се знае дека е брзински,а во брзина нема време ни за заби ,ни за бакнување,онака ку*вински,без бакнување [sm=smiley2.gif]




marina111 -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (11.7.2015 23:49:01)

Не го сакам ич ама добар е за да ти почне добро денот [sm=jezicek.gif]
Аман бре женички зарем фати сушен период кај сите [sm=jezicek.gif] јас би пишала ама немам одамна партнерот е на терен ама у скоро време ке ве обавестам вест од прва рака [sm=smiley36.gif] добра нок




vezilka RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (13.7.2015 15:34:01)


ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

Пиши им ти пак,може ќе се опуштат и тие [sm=jezicek.gif]



Камо да беше до опутањето, хихи, туку моите прикаски не се за тука, за во Секс на рати се сите комлет у последно време. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Ај, таму ќе пишам.




marchi -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (24.10.2015 0:21:08)

Епа овде се е од убаво поубаво ама јас ќе се огласам со негативен коментар. Денес си донесовме нова гарнитура и ајде рековме ќе ја пробаме. Никако не одеше, тесно беше, сите филмови пропаднаа [sm=smiley13.gif]




marina111 -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (29.10.2015 1:49:56)

јас идам да се пофалам само и да ви кажам тоа е тоа секс до крај без бариери и уживање до крај заштитена од бременост и вози мишко до крај




mommy_angels RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (29.1.2016 18:12:41)

Читам пред малку 91-годишна баба умрела од секс и отварам овде никој не пишал од октоври [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif] . Е и бабиве се сексаат почесто од нас мајките на мали деца [sm=zz_spin.gif]

Туку да ви кажам јас и маже си најдовме спас за брачните активности.[sm=smiley1.gif] Инаку дури заспие дете,дури еден се истушира,па друг,првиов веќе заспал и aш.Арно ама сега си фативме финта,дури едниот заспива дете,другиот ја полни кадата и си се пикаме во неа.Два-три реда лаф-муабет како сме го поминале денот и после тоа се знае, "приказна за лека ноќ".За мирно да се спие де, [sm=jezicek.gif],не за друго [sm=smiley1.gif]




Defne90 RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (29.1.2016 18:45:11)

Мами одлична идеја.И ние сме истите.Таман ќе се договориме со маже да останеме откако ќе заспијат децата,гледаш некој од нас заспал и пак ништо од релаксирањето насамо.Инаку ние пошто па и двајца се кај нас и уште толку немаме време за опуштање насамо, си практикуваме во последно време "палави и брзи игри во бања" [sm=smiley36.gif] Ем набрзина, ем после релаксирани и опуштени.15 минути ама вредни.Синковци ќе ги испратиме да земат нешто откај баба на прв спрат, и дури се качат, ние веќе сме завршиле работа.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




marchi -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (29.1.2016 19:04:29)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Defne90 RR
Синковци ќе ги испратиме да земат нешто откај баба на прв спрат, и дури се качат, ние веќе сме завршиле работа.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

defna alal da vi e epten brzi ste [sm=smiley36.gif] jas ne mozam tolku,ili se ili nisto [sm=smiley36.gif] i kaj nas ne padnalo nesto takvo poodamna,sinko ne zaspiva dodeka ne legneme site vo krevet i taka cekajki i nie si zaspivame




Страница: <<   < Претходна страница  4 5 6 7 [8]