RE: Моето синоќешно сексуално искуство (Целосна верзија)

Форум >> [Партнерство] >> Сексуалност



Порака


eleonorastrumica -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (12.6.2013 14:01:01)

Потпис




Палешка РР -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (23.6.2013 23:54:11)

Жени, загрижувачки е ова
Никој немал секс од 11.06 [sm=zmeden.gif]

Еве да се пофалам јас за вечерашново [sm=smiley20.gif]
Па утре кога ќе ми легнат впечатоците, пак ќе пишам
Ајде и вие преземете нешто по оваа тема [sm=smiley2.gif]




Monika 84 -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (24.6.2013 0:00:14)

mene mazot ne mi e tuka se e na terenska rabota i slabo se gledame ne pa seks da padne. i koga imame koristime zastita oti imam bakterija pa da ne si ja prenesuvame no ne e toa toa so kondom neli podobro e bez nego pogolemo e zadovolstvoto




Mihaela 2010 -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (31.7.2013 12:49:50)

temava ja zaboravivte ili poradi zestinive ne vi se ni seksa???[sm=smiley36.gif]




kapina -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (31.7.2013 13:03:12)

Blaze si vi sto moZete da se seksate jas do treti mesec od bremenosta nema da smeam da pomislam na toa




Anonimen -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (31.7.2013 13:04:47)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

temava ja zaboravivte ili poradi zestinive ne vi se ni seksa???[sm=smiley36.gif]

a ti? Samo buckas,pisi i ti nesto [sm=jezicek.gif]
Kaj nas sinoka bese - perfekcija
Site pozi gi probavme i super finisiravme




Mihaela 2010 -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (31.7.2013 13:12:25)

ИЗВОРНА ПОРАКА: Anonimen


ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

temava ja zaboravivte ili poradi zestinive ne vi se ni seksa???[sm=smiley36.gif]

a ti? Samo buckas,pisi i ti nesto [sm=jezicek.gif]
Kaj nas sinoka bese - perfekcija
Site pozi gi probavme i super finisiravme

koj i da e ne buckam,ja aktiviram malku temava[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Nie imavme vo nedelata ama ne bese nesto posebno,dali od zeskovo,ke treba nareden pat u dnevna pod klima[sm=smiley36.gif]




mommy_angels RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (31.7.2013 16:45:02)

ИЗВОРНА ПОРАКА: kapina

Blaze si vi sto moZete da se seksate jas do treti mesec od bremenosta nema da smeam da pomislam na toa

Ах капина,ајде една утеха,јас секс немав 8 месеци во бременоста , а после породување 50 дена крварев,па еве математиката ти ја оставам на тебе [sm=smiley1.gif]
ќе стиснеш заби,ајде за три месеци
а сега греота сме ти на пост сме една недела ,имав добиено,а следните два дена сме со гости,се е отворено заради климатизирање на простор,па ќе мора да се стрпиме до петок таму [sm=smiley3.gif][sm=smiley29.gif]




miana -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (1.8.2013 16:09:20)

Синока немав намера да водам љубов. Сум го заспала детево и јас сум заспала покрај него. После половина час се разбудив и станав да се истуширам. Во меѓувреме мм си заспал. Јас си легнав до него,ама некако расонета не ми се спие - и така дојдов до идеја изненадно да го разбудам.Така и се случи.беше кратко и слатко.Потоа сум заспала како бајче [sm=jezicek.gif]




Палешка РР -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (7.8.2013 12:55:40)

Од жешково ќе да е, што ли е...многу слаби со сексов сме [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




vezilka RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (20.8.2013 12:15:54)

Не беше синоќа, беше некој ден пред тоа. Хе, хе, ме потсетивте во другана тема со викендите. Ние инаку сме у фаза кога го реоткривме сексот, и сега понекогаш личиме на тинејџери. Некогаш не можеме да се додржиме да одиме во другата соба. Е така беше и претсиноќа, таму у спална карши дете започнавме, па решивме да се префрлиме во другата соба, на раат да си ја завршиме работата. Арно ама во другата соба не беше сосема раскренато од играчките, и некаде на половина пат, некој од нас нагази една играчка која свири, ама свири така подолго. Е не знам како тоа влијаело врз нашето либидо, ама сексот заврши со реченицата:..„ е ова е секс“...[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Gardenia -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (20.8.2013 12:41:04)


ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka RR

Не беше синоќа, беше некој ден пред тоа. Хе, хе, ме потсетивте во другана тема со викендите. Ние инаку сме у фаза кога го реоткривме сексот, и сега понекогаш личиме на тинејџери. Некогаш не можеме да се додржиме да одиме во другата соба. Е така беше и претсиноќа, таму у спална карши дете започнавме, па решивме да се префрлиме во другата соба, на раат да си ја завршиме работата. Арно ама во другата соба не беше сосема раскренато од играчките, и некаде на половина пат, некој од нас нагази една играчка која свири, ама свири така подолго. Е не знам како тоа влијаело врз нашето либидо, ама сексот заврши со реченицата:..„ е ова е секс“...[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif],ми го разубави денот бе Везилке хахах јаки сте




Mihaela 2010 -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (20.8.2013 12:46:10)

Jas vikendov imav dobieno, taka da go propustivme,ama ke nadoknadam i te kako narednive denovi




mommy_angels RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (20.8.2013 14:12:34)

јас синоќа ветив дека денес ќе ви пишам овде и еве ме [sm=smiley4.gif][sm=smiley4.gif] , а за детали прашајте ги комшиите ,сигурно ги имаат [sm=smiley9.gif]




bucko mal -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (13.9.2013 13:24:10)

Sabajle mm si dojde porano od rabota.Na pat za nakaj doma mi se javuva I prashuva koga bebushov ke spie?
Mu vikam sega .Aj uspigo za 10min.sum doma[sm=jezicek.gif]
I taka rano po sabajle malku se osvezivme,kratko ama slatko so ogled na toa shto vo posledno vreme nemozeme navecer I preku den malku proctor ako najdeme go koristime.
Pa posle bev oslobodena od gotvenje,so trcanje otide da donese rucek[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




miana -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (13.9.2013 13:29:23)

Aaaaa bucko,tvoevo bilo utrinsko seksualno iskustvo [sm=jezicek.gif]
Jas veke zaboraviv sto e ova [sm=zmeden.gif]




Палешка РР -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (13.9.2013 13:31:36)

Bravo buckooooo [sm=bravo.gif] Ete predlog za denesen rucek...i jas kje go primenam [sm=jezicek.gif]




bucko mal -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (13.9.2013 13:34:42)

Koga koleshkite mi kazuvaa kolku retko imaat seksualni odnosi jas im vikav ne e mozno.Jas koga ke se omazam sekoj den,ama ne bilo taka eve cel mesec mozam na prsti da izbrojam I toa se na kratko so strav nekoj da ne se razbudi[sm=smiley13.gif]Ama ne se davame,so poslednite sili se trudime[sm=smiley36.gif]
Ubavo se reklo slushaj patalec.....




miana -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (20.9.2013 13:09:36)

mmmm




mommy_angels RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (20.9.2013 19:20:43)

ај да си кажам за глупостите вчера што ги правев [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
требаше нешто да чекаме со мм во кола саат -два ,а тоа нели баагичко време за чекање..... си почнавме ние така фино лепо....и си завршивме [sm=smiley9.gif] ............ах ,младост лудост [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Carrie RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (20.9.2013 19:30:41)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] уууууу браво мами ејнџлс, свака част




niki -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (20.9.2013 21:15:52)

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

ај да си кажам за глупостите вчера што ги правев [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
требаше нешто да чекаме со мм во кола саат -два ,а тоа нели баагичко време за чекање..... си почнавме ние така фино лепо....и си завршивме [sm=smiley9.gif] ............ах ,младост лудост [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]



[sm=smiley36.gif] cek cek da vidam jas ti bese ovaa:

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

Кога си 30,35 не ти се гледаат многу[sm=smiley36.gif],мојот муабет беше друго. Имам сретнато баба и дедо од преку 70 што се држеа за рака и ми изгледаше толку убаво,дури и си помислив дека би сакаља и ние да бидеме вакви еден со друг на тие години,ама она што го нарекуваме лигавење,дома е сосем нормално,а на улица крајно невкусно,им личи на деца од 15,16 години,не на возрасни што имаат на располагање спални,крети,кади,туш кабини и што ли уште не


[sm=smiley36.gif] pa tek ovaa:


ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: deluxe RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka RR

Хе, хе и додека ние овде дискурираме дали е пристојно разменување „течности“ во јавност, во Шведска е донесен закон со кој се легализира мастурбацијата на јавни места.



[sm=smiley11.gif][sm=smiley26.gif][sm=smiley11.gif]Колку е изопачен светов[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Ужас [sm=hudicek1.gif]
Баш овие денови слушав импресии и од т.н. Црвена улица во Амстердам [sm=smiley13.gif],катастрофи живи.



[sm=jezicek.gif]

Vo Makedonija pod itno da se proglasi Crven parking[sm=jezicek.gif]

tuku sala na strana mene mi e bas drago sto ste si uzivkale, a ova drugovo ke go zemam kako "tastatura trpi se"[sm=smiley2.gif]





mommy_angels RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (20.9.2013 22:01:31)

ИЗВОРНА ПОРАКА: niki

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

ај да си кажам за глупостите вчера што ги правев [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
требаше нешто да чекаме со мм во кола саат -два ,а тоа нели баагичко време за чекање..... си почнавме ние така фино лепо....и си завршивме [sm=smiley9.gif] ............ах ,младост лудост [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]



[sm=smiley36.gif] cek cek da vidam jas ti bese ovaa:

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

Кога си 30,35 не ти се гледаат многу[sm=smiley36.gif],мојот муабет беше друго. Имам сретнато баба и дедо од преку 70 што се држеа за рака и ми изгледаше толку убаво,дури и си помислив дека би сакаља и ние да бидеме вакви еден со друг на тие години,ама она што го нарекуваме лигавење,дома е сосем нормално,а на улица крајно невкусно,им личи на деца од 15,16 години,не на возрасни што имаат на располагање спални,крети,кади,туш кабини и што ли уште не


[sm=smiley36.gif] pa tek ovaa:


ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: deluxe RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka RR

Хе, хе и додека ние овде дискурираме дали е пристојно разменување „течности“ во јавност, во Шведска е донесен закон со кој се легализира мастурбацијата на јавни места.



[sm=smiley11.gif][sm=smiley26.gif][sm=smiley11.gif]Колку е изопачен светов[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Ужас [sm=hudicek1.gif]
Баш овие денови слушав импресии и од т.н. Црвена улица во Амстердам [sm=smiley13.gif],катастрофи живи.



[sm=jezicek.gif]

Vo Makedonija pod itno da se proglasi Crven parking[sm=jezicek.gif]

tuku sala na strana mene mi e bas drago sto ste si uzivkale, a ova drugovo ke go zemam kako "tastatura trpi se"[sm=smiley2.gif]



хахахахах...ова беше приватен паркинг,најприватен што може [sm=smiley2.gif]
a да и баш си уживкавме,а и не не гледаше никој, посебно не мали деца [sm=jezicek.gif]
[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




niki -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (20.9.2013 22:09:58)

pravdaj se ti kolku sakas samo da znaes koj priznava pola mu se prasta[sm=smiley36.gif]




mommy_angels RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (20.9.2013 23:48:52)

Aбе кога се работи за задоволство се'' се прашта [sm=jezicek.gif]




Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>