RE: Моето синоќешно сексуално искуство (Целосна верзија)

Форум >> [Партнерство] >> Сексуалност



Порака


Snowhite RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (21.9.2013 0:19:40)


ИЗВОРНА ПОРАКА: niki

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

ај да си кажам за глупостите вчера што ги правев [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
требаше нешто да чекаме со мм во кола саат -два ,а тоа нели баагичко време за чекање..... си почнавме ние така фино лепо....и си завршивме [sm=smiley9.gif] ............ах ,младост лудост [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]



[sm=smiley36.gif] cek cek da vidam jas ti bese ovaa:

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

Кога си 30,35 не ти се гледаат многу[sm=smiley36.gif],мојот муабет беше друго. Имам сретнато баба и дедо од преку 70 што се држеа за рака и ми изгледаше толку убаво,дури и си помислив дека би сакаља и ние да бидеме вакви еден со друг на тие години,ама она што го нарекуваме лигавење,дома е сосем нормално,а на улица крајно невкусно,им личи на деца од 15,16 години,не на возрасни што имаат на располагање спални,крети,кади,туш кабини и што ли уште не


[sm=smiley36.gif] pa tek ovaa:


ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: deluxe RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka RR

Хе, хе и додека ние овде дискурираме дали е пристојно разменување „течности“ во јавност, во Шведска е донесен закон со кој се легализира мастурбацијата на јавни места.



[sm=smiley11.gif][sm=smiley26.gif][sm=smiley11.gif]Колку е изопачен светов[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Ужас [sm=hudicek1.gif]
Баш овие денови слушав импресии и од т.н. Црвена улица во Амстердам [sm=smiley13.gif],катастрофи живи.



[sm=jezicek.gif]

Vo Makedonija pod itno da se proglasi Crven parking[sm=jezicek.gif]

tuku sala na strana mene mi e bas drago sto ste si uzivkale, a ova drugovo ke go zemam kako "tastatura trpi se"[sm=smiley2.gif]




Е затоа мами ејнџелс овде анонимно се пишува[sm=jezicek.gif]




deluxe -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (21.9.2013 6:58:02)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Мами ејнџелс алал да ви е!!




mommy_angels RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (21.9.2013 8:31:40)

Е затоа мами ејнџелс овде анонимно се пишуваuser posted image

какво анонимно [sm=smiley2.gif] секој нека си пише како што ми милува паметот,ние најважно си напревивме refresh во нашите животи




deluxe -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (21.9.2013 10:25:55)

И тоа како рефреш,да ти кажам право ме потсети на старите денови со мм кога си бевме во врска[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
И да ти кажам не е лоша идејава,да си се вратиме на нашиот паркинг[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
А ако отидеме тами има да пишам тука посекако[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Mihaela 2010 -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (21.9.2013 10:44:41)

Nie zavcera se napravivme partal[sm=smiley36.gif]
deka oddamna se nemavme seksasno zaradi renoviranjevo,nekoi zaebancii ama zatoa nadoknadivme i si vetivme pocesto da bide taka,mislam deka vecerva ke bide interesna[sm=smiley1.gif]




deluxe -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (21.9.2013 11:11:32)

mislam deka vecerva ke bide interesna


Потпис!! и ние сме во план,ама од план до реализација има мнооогу...[sm=smiley36.gif]




Mihaela 2010 -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (29.10.2013 14:00:51)

Aiiiii eden mesec nikoj da se prijavi ovde???ccccc abe kaj ste zenicki...
Aj jas da se pofalam,pokraj domasnite obvrski i trista gluposti po doma kooonecno u nedelata...bese prekrasno i ubavo i pak sakam da se povtori[sm=smiley1.gif]




mommy_angels RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (29.10.2013 21:12:42)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

Aiiiii eden mesec nikoj da se prijavi ovde???ccccc abe kaj ste zenicki...
Aj jas da se pofalam,pokraj domasnite obvrski i trista gluposti po doma kooonecno u nedelata...bese prekrasno i ubavo i pak sakam da se povtori[sm=smiley1.gif]

[sm=smiley36.gif] Михаела јас отворив да пишувам,ама гледам само јас ,а еве и ти ,пишувам овде ,па си викам на паметов абе јас нимфоманка да не сум [sm=zmeden.gif]
Ама по се изгледа другите се срамат [sm=jezicek.gif]
Сега само ќе кажам дека дете рано заспа вечерва,па имавме многу време на располагање
Ах,убаво ќе се спие [sm=ribica.gif][sm=ribica.gif][sm=ribica.gif]




Mihaela 2010 -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (29.11.2013 15:14:29)

ccccc pak jas na temava...ama ako ke si pisam[sm=smiley36.gif]
zavcera bese sto bese ,ama bomba bese,i iiiiiiiii predvreme zavrsi toj rabota jas si ostanav nedoiskazana[sm=smiley36.gif],ama takvo nesto oddamna se nemase sluceno...




Anonimen -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (9.12.2013 10:35:26)

Синоќа убаво ни тргна. Чипкаста чарапа, неизбежна танга, пуштена коса...[sm=smiley1.gif] Во жарот на страста, вратата надворешна лупна, за кратко и кај нас в соба лупна вратата [sm=jezicek.gif] Ај рековме ќе почека...ќе видиме што сака...хе хе...не се откажува дете, тропа ли тропа...ајде јас под ќебе, мм се облече набрзинка....лаптопот му требал на детето [sm=smiley36.gif]
Ајдеееее, пак јово на ново од почеток...[sm=jezicek.gif]

Очи ми капат...не пие мастило детево, големо е [sm=jezicek.gif]




Martins mom -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (9.12.2013 12:39:54)

Абе пукнав и ја да пишам на темата, ама има времееее, сум чекала пола година, ќе си почекам уште малку[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Defne90 RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (11.12.2013 2:43:32)

Nie zenicki nikako da stigneme zaedno do krevetot so toa mazeto moe.Toa pomaloto abe vo eden dva si legnuva a i koga ke si legne porano ke vidi deka me nema do nego i odma vreska.I nie dvajcata nisto ne mozeme da napravime.Lele izgorev veke koga ke mi potporasnat decata na raat da si se mazime so mazleto moe.Ako ne drugo barem porano da pocnat da si legnuvaat.[sm=smiley1.gif]




mommy_angels RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (2.1.2014 9:20:25)

Јас да си кажам,зашто вас никаде ве нема,ајде бре луѓе,празници ,алкохол сигурно паднал некој добар секс [sm=zz_inlove.gif]
Е ние синоќа заспавме дете и си влеговме заедно на туширање......... hot steamy bathroom [sm=zz_wink.png]
Михаела ,јави се барем ти,ни замре темава [sm=zz_giggle.gif]




Mihaela 2010 -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (2.1.2014 9:33:21)

Eve me mami...da da pisav u kafematot,vcera padna seks,ama mnogu bese jako...ustvari kaj mene sekogas e jako,ne deka se falam ama kvalitetno imame eb[sm=smiley35.gif]nje..[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Uhhhh denes sakam pak,neli da mi bide socna godinata




LoveableMe RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (2.1.2014 9:45:35)

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

Eve me mami...da da pisav u kafematot,vcera padna seks,ama mnogu bese jako...ustvari kaj mene sekogas e jako,ne deka se falam ama kvalitetno imame eb[sm=smiley35.gif]nje..[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Uhhhh denes sakam pak,neli da mi bide socna godinata


Денес, денес, да тргне годината [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




mommy_angels RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (2.1.2014 10:13:55)


ИЗВОРНА ПОРАКА: LoveableMe RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

Eve me mami...da da pisav u kafematot,vcera padna seks,ama mnogu bese jako...ustvari kaj mene sekogas e jako,ne deka se falam ama kvalitetno imame eb[sm=smiley35.gif]nje..[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Uhhhh denes sakam pak,neli da mi bide socna godinata


Денес, денес, да тргне годината [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]


Ме ставате на мисла [sm=zmeden2.gif][sm=zmeden2.gif],дете не ми е дома,а мм еве нешто се вртка по двор,да го приберам внатре,а ? [sm=zz_biggrin.png]




Mihaela 2010 -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (2.1.2014 10:20:10)

aiiii uste se musli be...da bev jas na tvoe mesto do sega ke letaa perduvi
ajde odi stavaj nesto seksi i fakjaj se za rabota




Defne90 RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (3.1.2014 2:10:59)

I nie bogami godinata ja pocnavme mnooogu socno.Ni padna prviot seks za ovaa godina otkako so mazle se pribravme od slavenje.Pomaloto veke spiese pogolemoto bese na spienje kaj svekor mi i svekrva mi i koga konecno ostanavme sami si ja zacinivme novata godina so super seks.Ajde se nadevam deka ke ni trgne ovaa godina deka nema da se broi na prsti kolku pati seks imavme vo mesecot.Ha hah aha[sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (3.1.2014 14:22:07)

Падна и првиот добар, непопречен секс годинава...[sm=smiley36.gif]
Детето навреме си дојде, кога пушевме цигара надвор.

Ќе ја биде годинава изгледа [sm=zz_giggle.gif]




Anonimen -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (3.1.2014 15:12:07)

Сериозно го сфатив и јас значењето на вчерашниот ден - за влијанието врз цела година, па се случи реприза на новогодишното "честење", во пософистицирана варијанта [sm=zz_wub.gif]
Нека не послужи годинава и на ова поле [sm=smiley36.gif]




AnnaMolly RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (3.1.2014 20:28:15)

Е нема анонимно бе да пишам!
Вчера имаше земјотрес изгледа кај сите, а? Па нормално, нели таков беше денот :))))))))) Кај нас грмешеееееее! хахахахаххаа




Anonimen -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (4.1.2014 15:27:09)

Помина се она за кое се жалев во другата тема[sm=smiley36.gif] Се потрудивме и мм и јас и полн погодок[sm=smiley36.gif] Сеа дури да влеземе во колосек, време ќе треба.




Martins mom -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (4.1.2014 15:28:16)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Anonimen

Помина се она за кое се жалев во другата тема[sm=smiley36.gif] Се потрудивме и мм и јас и полн погодок[sm=smiley36.gif] Сеа дури да влеземе во колосек, време ќе треба.

Не планирав анонимно да пишам, ама случајно ми се притисна[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Тоа од возбудата ко ќе ми текне на сношти[sm=smiley36.gif]




LoveableMe RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (5.1.2014 14:56:31)


ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR

Е нема анонимно бе да пишам!
Вчера имаше земјотрес изгледа кај сите, а? Па нормално, нели таков беше денот :))))))))) Кај нас грмешеееееее! хахахахаххаа


тие денови изгледа кај сите беше така, ха ха ха ха...сега до Божиќ пост[sm=zz_wub.gif]




Defne90 RR -> RE: Моето синоќешно сексуално искуство (19.1.2014 1:22:18)

Ajde da se prijavam jas ovde za moeto sinokesno seksualno iskustvo.E navistina godinava ni trgna nekako i dvajcata sme polni so energija.Sinoka bukvalno vo spalna vladeese vistinsko ludilo.Napliv na stras i emocii otsekade.Vozbudata go dostigna i maksimalnoto nivo na uzivanje.[sm=smiley27.gif][sm=smiley36.gif]




Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>