RE: Сакаме две црти!!! - III дел (Целосна верзија)

Форум >> [Забременување] >> Заедничка надежПорака


Нивеа -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 9:30:57)

auuuuu ajde ajde Melanijaaaaaaaaa ti drzime srekja [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Maca25 -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 9:45:57)

Чекаме убави вести од Меланија!!!
trust -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 12:16:34)

ajde Melanija cekame ubavi vesti od tebe ovoj pat[sm=smiley1.gif]
Sajna -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 13:06:55)

Ajdeeee Melanija ne ne drzi vo neizvesnost kazuvaj [sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]
pozitive -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 18:22:21)

ajde melanija site sme so tebe izraduvaj ne siteeeeeeeee
Melanija RR -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 19:14:25)

Леле мили извинете ама јас додека се прибрав па гости и еве ме [sm=smiley1.gif]
Ова чекам да го пишам точно 3 години [sm=smiley36.gif]

БРЕМЕНА СУМ [sm=nosecka.gif][sm=sloncek.gif]

На 38 ден (недела) ги видов [sm=rozacrtici.gif] во рок од 10 секунди, во понеделникот Б-ХСГ покажа 6 432 ,денес на ехо и точката е таму и е најубава сликичка која сега си ја имаме.
Уште не ми се верува,како и што имав пишано не очекував зошто стварно се работи за мало чудо кое и ние го дочекавме.Знаете како веруваме во чуда и ете се случуваат.

Затоа до сите од мене опуштете се и чудото ќе биде [sm=bravo.gif]
pozitive -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 19:18:36)

jeeeeeeeeeeeeeee znaev deka ke ne izraduvas imaj lesna bremenost i te guskam najsilno ......da me prefatis ajde za nekoj mesec i jas sakam vaka da pisaaaaam[sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=9nebesa.gif][sm=sloncek.gif]
Gardenia -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 19:27:01)

Јеееееее Меланија честитки од срце,ептен ми е мило [sm=bravo.gif],со убаво ќе ти заврши оваа година[sm=smiley31.gif],уф ајде со лесно да ти биде бременоста
Felly RR -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 19:33:10)

Честитки Меланија!!!! Многу се израдував за тебе! Имај си лесна бременост![sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
И сите што што очекуваат што поскоро да си видат [sm=rozaCrtici.gif][sm=modriCrtici.gif]
gina -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 19:53:39)

Меланија pa ti si [sm=nosecka.gif] [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] cestitki mila imaj ubavai lesna[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=nosecka.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Ummu_Ajna -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 20:41:03)

jas vo petok pravam inesminacija, daj boze ovaa da bide posledna i dokazana so dve [sm=rozacrtici.gif] cestitki i do tebe melanija gospod da te cuva tebe i tvoeto bebence koe go nosis da ti se rodi zdravo zivo daj boze devojce da e heheheh. jas umiram po zenski, pa Gospod kakvo ke dade takvo samo zivo zdravo da bide.
trust -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 21:19:36)

jupiiiii[sm=bravo.gif]cestitki melanija super vest da si imas najubavi meseci[sm=bravo.gif]
Ring -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 21:27:01)

Меланија, душичке честитки !!! Многу убава вест [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
Се наежив додека ти го читав постот ... баш се радувам за вакви работи !
Имај си лесна бременост и уживајјј....ти следи еден убав период !
@bebe -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 21:54:24)

Melanija, naj, naj, najgolemi cestitkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ti pisav deka pomisliv na tebe pred nekoj den, iako ne te znam licno, imav nekoe pretcustvo, bas mi e milo za tebe, ti ni davase golema podrska a nie sega ti ja davame naj, naj, najubavata cestitka na svetot za tebe i bebenceto [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
marija/ -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 21:58:45)

Melanija [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif] Честиткииии, многу ми е мило за тебе, и ти посакувам прекрасни [sm=9nebesa.gif][sm=9nebesa.gif][sm=9nebesa.gif]
Поздрав рингерајки и верувајте во чуда, чудата постојат !!!
zzaa -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 21:59:41)

melanija mila cestitki bas se irzaduvav ti posakuvam lesna bremenost od se srce [sm=duda.gif]
Ikana -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 22:01:46)


Меланија, ти посакувам од срце најубава бременост, со душа те чекам на темите за бременост и бебе, многу се радувам за тебе!!!
[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]


ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija RR

Леле мили извинете ама јас додека се прибрав па гости и еве ме [sm=smiley1.gif]
Ова чекам да го пишам точно 3 години [sm=smiley36.gif]

БРЕМЕНА СУМ [sm=nosecka.gif][sm=sloncek.gif]

На 38 ден (недела) ги видов [sm=rozacrtici.gif] во рок од 10 секунди, во понеделникот Б-ХСГ покажа 6 432 ,денес на ехо и точката е таму и е најубава сликичка која сега си ја имаме.
Уште не ми се верува,како и што имав пишано не очекував зошто стварно се работи за мало чудо кое и ние го дочекавме.Знаете како веруваме во чуда и ете се случуваат.

Затоа до сите од мене опуштете се и чудото ќе биде [sm=bravo.gif]

[sm=sloncek.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Maca25 -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 22:11:00)

Се уклучувам на РР и одма на темава да видам новости од Меланија!!!! И тоа супер Вести!!! Многу, многу ми е мило за тебе!! Имај лесна бременост!
Bethany -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (26.12.2012 22:16:43)

Меланија! Честитки и од мене! Ти посакувам лесна, најлесна бременост и да уживаш сето време [sm=bravo.gif]
Прекрасни вести, се присетив кога јас ги видов моите цртички после две години чекање. [sm=love.gif]
emaaaa -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (27.12.2012 0:12:49)

melanija cestitki i topli pregratki od mene ti posakuvam lesna bremenost[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
lindicka -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (27.12.2012 0:52:33)

Cestitki :)) Lesna bremenost! :)[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
meU87 -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (27.12.2012 8:01:58)

Те гушкам мила и повторно ти посакувам да ја имаш најлесната бременост на светот [sm=smiley31.gif]
dostickage -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (27.12.2012 8:23:01)

Melanija te [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley31.gif[/image]najsilno. Mnogu mi e milo navistina.
Luci -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (27.12.2012 8:29:29)

Одлична вест Меланија, имај лесна бременост [sm=sloncek.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley32.gif]
mama toci -> RE: Сакаме две црти!!! - III дел (27.12.2012 8:45:11)

Cestitki i od mene,daj boze na site da vi se ostvari sonot.Melanija,uzivaj vo bremenosta [sm=smiley31.gif]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>