RE: Кои се РР модератори? (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> За порталот



Порака


Hopeful RR -> RE: Кои се РР модератори? (26.1.2016 21:49:46)

Felly RR, ти си една од трајните вредности на РР, остави силен впечаток! Ќе ни недостигаш, но секако се читаме [sm=smiley1.gif]

Lukajana RR, честитки за админството! Прекрасен избор за админ, кој веќе си ја сфати сериозно работата и си ја оправда довербата! [sm=smiley36.gif]

Честитки за новите модови Neurotoxin RR и Lolla RR, добре ни дојдовте и се надевам дека заедно ќе ја направиме РР уште подобра [sm=smiley1.gif]




Felly RR -> RE: Кои се РР модератори? (26.1.2016 22:00:03)

Честитки и од мене за Neurotoxin и lolla!!! Уживајте во модерирањето[sm=bravo.gif]
Меланија, знам дека нема да ја заборавиш РР како што ни јас не можам целосно да ја оставам. [sm=smiley31.gif]




Defne90 RR -> RE: Кои се РР модератори? (27.1.2016 11:03:40)

Felly RR иако веќе не си администратор и својата улога ј предаваш на друг, сепк ти си една од најбитните ликови на овој форум.Остави траен белег низ овие страници и секако едни од најгокемите вредности.Се читаме низ форум овој пат како модератор. [sm=smiley1.gif]

Lukajana RR дефинитивно достојна замена и прекрасна личност која што уште од сега си ја сфати работата на администратор сериозно.Продолжи да ни ја полниш рингераја со позитивни и ведри постови и како и до сега да оставаш секој ден трајни вредности.Честитки за новата улога администратор на форум Рингераја.[sm=smiley1.gif]

Melanija ти си поим за модератор, преку твоето искуство им помогна со твоите постови на многу рингерајки.Секако се читаме пак низ овие страници.[sm=smiley1.gif]

Честитки за новите модератори lolla и neurotoxin што ни се придружија и за кои верувам дека секогаш ќе бидат тука да модерираат и несебично како и до сега преку своите постови и на други рингерајки да помогнат.[sm=smiley1.gif]

Нашата рингераја е прекрасна, благодарение на добриот тим и прекрасните членови кои ги има.Сите сме тука за да помогнеме и да се дружиме.Честитки за сите [sm=smiley1.gif]




AneLav RR -> RE: Кои се РР модератори? (27.1.2016 11:33:36)

Честитки за новите модератори се надевам дека одлично ќе се вклопите во нашиот тим[sm=bravo.gif]
За Меланија РР ми е навистина жал одлично си ја вршеше работата се надевам дека и понатаму ќе не следи и ќе ни пишува[sm=smiley1.gif]
Фели останува и понатаму со нас ама во друга улога...
А на ЛукаЈана и ја честитам новата улога на форумот која самата и ја заслужи.
Поздрав до сите!!!!




Snowhite RR -> RE: Кои се РР модератори? (28.1.2016 10:08:15)

Најпрво
[img]http://www.thefunctionjunction.info/wp-content/uploads/2015/06/welcome-balloons-banner-18276327.jpg[/img]
за новите модератори Neurotoxin и Lolla, ви посакувам лесно и брзо да си ја научите работата и да уживате во истата, да ви биде задоволство

Честитки и за Lukajanarr за новата улога, за нејзе сигурна сум дека ќе се снајде и ќе ужива во новата улога

Зa Felly rr, ќе кажам дека нависитна придонесе и остави свој печат на страниците на рр, како администратор, а сега ќе продолжи како модератор и знам дека повторно ќе придонесува за да ни биде убава нашата рингераја
Melanija rr, навистина ми е жал што го напушта тимот на модератори, сепак се надевам дека тоа е едниственото кое го напушта и дека и понатаму ќе ја читаме низ страниците и понатаму ќе допринесува и помага со своите совети на нашите членови, на сите нас

Како и да е посакувам среќа на сите во новите улоги [sm=smiley31.gif]
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




sandriana RR -> RE: Кои се РР модератори? (28.1.2016 11:15:06)

Felly RR секако си останува со РР во мааааалку порелаксирана улога, доволно бури преброди како Админ и го одржа бродот РРаја [sm=smiley1.gif]
lukajana rr заслужено го превзема делот од кормилото, веруваме во тебе [sm=bravo.gif]
Melanija rr верувам дека несебично ќе продолжи за ги споделува своите искуства и понатаму на форум, иако одмара од задачите на модератор [sm=smiley1.gif]

И секако топло добредојде за lolla rr и Neurootoxin rr [sm=smiley31.gif]




LoveableMe RR -> RE: Кои се РР модератори? (28.1.2016 11:25:56)

Честитки за старите, јас игнорирам за тие што се испишале и бурно протестирам, остануваат со РР и точка![sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




vezilka RR -> RE: Кои се РР модератори? (28.1.2016 15:06:56)

Прво сакам да им посакам добредојде на новите модератори. Верувам дека ќе донесат нова свежина на РР. Потоа сакам да и честитам и на Lukajana RR и да и посакам да има најпријатно искуство како асдмин на овој прекрасен форум. И за неа анам дека добро ќе си ја одигра улогата. (хихи толку додго сум на форумов што почнав да звучам како некоја баба [sm=jezicek.gif])

Felly i Melanija и двете синоними на РР и двете траен белег. Браво за вас за досегашното, но очекуваме од вас уште, хихи такви сме ние ненаситни. [sm=smiley36.gif].

Ајде аирлија нека е!![sm=bravo.gif]




mommy_angels RR -> RE: Кои се РР модератори? (28.1.2016 19:17:24)

Добредојде за новите модератори и честитки за унапредувањето на Лукајана [sm=smiley2.gif]




Admin -> RE: Кои се РР модератори? (24.4.2020 13:44:18)

Почитувани членови

Отвораме повик за пријава на нови модератори на форумите. Кој што има желба за оживување на форумот и дискусиите нека се пријави тука или нека напише mail на glaven.urednik@ringeraja.mk
Се надевам дека имате желба да учествувате во рестартирањето на форумот и негово оживување.

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




marchi -> RE: Кои се РР модератори? (16.6.2020 16:50:45)

poslednive 3 godini se ukucuvam na sajtov dali po dva pati godisno.site gi nema site isceznaa,imav milenicki ama i niv gi snema ovde nisto ne se desava.storete nesto. stranicava bese sekojdnevie so informacii i iskustva ova vejke e nisto




Страница: <<   < Претходна страница  13 14 15 16 [17]