RE: Кои се РР модератори? (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> За порталот



Порака


Палешка РР -> RE: Кои се РР модератори? (9.3.2015 11:14:36)

Честитки!!! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Нови модератори, добредојдовте. Стари, продолжете да работите така.
Модератори кои го отстапивте вашето место на друг - се читаме повторно тука.

Се надевам дека Рингераја и понатаму ќе биде топол дом за сите кои ја сакаат.

[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




Defne90 RR -> RE: Кои се РР модератори? (9.3.2015 11:52:19)

Благодариме за честитките а ние ветувамее дека ќе бидеме достојни модератори на овој форум.Затоа што рингераја е една и единствена и наша најголема поддршка да бидеме истрајни со сите најголеми предизвици што ни ги носи животот.А со тоа што денес стануваме модератори ќе ни биде уште поголема мотивација да ја збогатуваме и надополнуваме.Се читаме низ нејзините страници.[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Hopeful RR -> RE: Кои се РР модератори? (9.3.2015 12:13:17)

Ви благодарам на честитките, задоволство ми е што сум модератор [sm=smiley1.gif] Се надевам дека ќе бидам достојна на довербата и ќе придонесам за што поубави и поквалитетни дискусии, со цел да ја направиме РР што поубаво место за дружење. Отворена сум за секакви совети, сугестии и помош [sm=smiley31.gif]

Се читаме!




scared RR -> RE: Кои се РР модератори? (9.3.2015 12:30:03)

Благодарност и од мене до честитките [sm=smiley1.gif] Се надевам дека добро ќе си ја извршувам новата функција [sm=smiley1.gif] Навистина ми е чест и задоволство да бидам дел од РР тимот [sm=smiley9.gif][sm=bravo.gif]




lukajana RR -> RE: Кои се РР модератори? (9.3.2015 12:43:08)

Многу ви благодарам на довербата се надевам ке придонесам да го направиме форумот уште поубав и да биде место кое со задоволство ке го посетуваме,чест ми е што сум дел од тимот и честитки до другите модераторки




Melanija RR -> RE: Кои се РР модератори? (9.3.2015 13:31:47)

[sm=bravo.gif] за модераторите кои повеќе не се, но се тука секогаш за РР bucko mal, elenak и Martins mom[sm=bravo.gif]

Hopeful RR, Defne90 RR, scared RR i lukajana RR добре дојдовте во тимот на РР како модератори. Ви посакувам успешна работа. На сите членови на РР цел ни е да допринесуваме РР да биде подобра и поквалитетна.[sm=smiley1.gif]




Snowhite RR -> RE: Кои се РР модератори? (9.3.2015 13:40:42)

Честитки за новите модератори, успешна работа и соработка ви посакувам, да се надоплонуваме една со друга со цел рр да ја направиме најдобра
elenak, bucko mal i Martins mom, не не заборавајте, сепак ќе се читаме на странициве од рр




Bethany -> RE: Кои се РР модератори? (9.3.2015 14:16:25)

Честитки за новите модератори [sm=bravo.gif]
Јас сум секогаш за промени, верувам дека ќе донесете освежување на РР, свежо "месо" сте [sm=smiley36.gif]
Ви посакувам убаво време. [sm=smiley1.gif]




Kvisko -> RE: Кои се РР модератори? (9.3.2015 14:47:31)

Честитки за новите модератори.




deluxe -> RE: Кои се РР модератори? (9.3.2015 15:53:06)

Добро ни дојдовте девојки[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Ви посакувам успешно да си ја работите работата,тука сме ние постарите за помош и консултации[sm=smiley20.gif][sm=smiley31.gif]




mommy_angels RR -> RE: Кои се РР модератори? (9.3.2015 17:10:33)

Честитки девојчиња и добро ни дојдовте во тимот [sm=zz_dance.gif]




bucko mal -> RE: Кои се РР модератори? (10.3.2015 10:44:13)


Chest I zadovolstvo mi beshe sto bev del od timot na Ringeraja [sm=smiley27.gif]
Pozdravuvanje nema,zatoa shto si ostanuvam kako chlen I se chitkame niz temite.

Chestitki do novite moderatorki,so lesno I ubavo [sm=bravo.gif]




Felly RR -> RE: Кои се РР модератори? (21.5.2015 11:58:23)

Благодарност до Deluxe, која точно две години беше делот од тимот кој секојдневно се грижи за нашата РР. Дружбата не завршува тука, се надевам ќе се читаме и понатаму низ страниците на РР. [sm=smiley31.gif]




deluxe -> RE: Кои се РР модератори? (21.5.2015 14:56:34)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

Благодарност до Deluxe, која точно две години беше делот од тимот кој секојдневно се грижи за нашата РР. Дружбата не завршува тука, се надевам ќе се читаме и понатаму низ страниците на РР. [sm=smiley31.gif]

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] Јас останувам тука,но овој пат како обичен член,кој и понатаму ќе продолжи да ги исполнува страниците на нашата мила Рингераја.
Им посакувам успех на оние кои ќе продожат по мојот пат,да внесат свежина и енергија на форумот,да ја зачуваат ведрината и топлината на форумот,како што беше до сега[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] Вие сте моето виртуелно смејство,мои другарки!! Ве сакам[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




Melanija RR -> RE: Кои се РР модератори? (21.5.2015 22:21:40)

deluxe RR [sm=smiley31.gif] се читаме. Сите членови ја правиме РР колку можеме подобра[sm=smiley1.gif]




Snowhite RR -> RE: Кои се РР модератори? (22.5.2015 8:57:35)

deluxe се надевам дека ќе си останеш на зборот и понатаму да се читаме низ страниците на рр. Се најдобро[sm=smiley1.gif]




sandriana RR -> RE: Кои се РР модератори? (22.5.2015 9:21:38)

deluxe се читаме низ форумите, имаш доста искуства да споделуваш за нашите членови [sm=smiley31.gif]




Felly RR -> RE: Кои се РР модератори? (26.1.2016 12:49:47)

Драги мои, мислев дека ќе ми биде лесно да го напишам ова, но сепак, збогувањата се секогаш тешки а денес се збогувам со еден голем дел од рингераја.

Рингераја.мк е дел од моето секојдневие речиси 6 години, од кои повеќе од 3 години ги поминав како администратор на форумот. Се надевам дека оставив некаков белег. Но ништо не е вечно,а промените се секогаш за подобро.
Редно е моето место да го отстапам на некој друг.

Некој нов, кој ќе внесе нова свежина на форумот, некој кој ќе ја сака рингераја како што ја сакам јас. Секогаш ќе бидам тука за тебе, но моето време како администратор помина.

Честитки за Lukajana RR која е новиот администратор, уживај мила!!! Со среќа!!!

За новите измени на форумот ќе бидете наскоро известени.




deluxe -> RE: Кои се РР модератори? (26.1.2016 16:17:38)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

Драги мои, мислев дека ќе ми биде лесно да го напишам ова, но сепак, збогувањата се секогаш тешки а денес се збогувам со еден голем дел од рингераја.

Рингераја.мк е дел од моето секојдневие речиси 6 години, од кои повеќе од 3 години ги поминав како администратор на форумот. Се надевам дека оставив некаков белег. Но ништо не е вечно,а промените се секогаш за подобро.
Редно е моето место да го отстапам на некој друг.

Некој нов, кој ќе внесе нова свежина на форумот, некој кој ќе ја сака рингераја како што ја сакам јас. Секогаш ќе бидам тука за тебе, но моето време како администратор помина.

Честитки за Lukajana RR која е новиот администратор, уживај мила!!! Со среќа!!!

За новите измени на форумот ќе бидете наскоро известени.




[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Честитки Лукијана!! заслужено!!! Фели ти секогаш си била и ќе бидеш една од најлојаните членови на РР.Твоите постови изобилуваат со добрина,мир ,спокој,каква и си всушност во реалниот живот[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




lukajana RR -> RE: Кои се РР модератори? (26.1.2016 17:06:09)

Фала многу[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Felly rr веќе наговести нова поделба на модераторските позиции па еве и сега официјално да ја објавам.
За жал Melanija rr одлучи да не биде веќе модератор но ние уште се надеваме дека многу ке и недостасуваме и ке се премисли ,а кога и да биде тоа има загарантирано место [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif].
Како подновување во тимот ни доаѓаат Neurotoxsin и Lolla така што листата на модератори би била следната :

Забременување - LoveableMe rr , Hopeful rr
Бременост - Hopeful rr , Neurotoxsin rr
Бебе - Sandriana rr , Lolla rr
Дете - Felly rr , Snowhite rr
Партнерство - Defne90 rr , Sceard rr
Семејство - AneLav rr , AnnaMolly rr
Заедница - Mommy_angels rr , Felly rr
Администратори - Vezilka rr , lukajana rr

Среќно женски , уживајте во модерирањето




marchi -> RE: Кои се РР модератори? (26.1.2016 17:09:35)

felly RR ni otide izgleda "vo penzija" . za lukajana cestitki.




Палешка РР -> RE: Кои се РР модератори? (26.1.2016 17:26:21)

Честитки за новите модератори и Админ [sm=bravo.gif]

Felly RR, не само што на РР имаш оставено белег, туку и во нашите срца! Но тука си ни [sm=smiley31.gif]
Melanija RR, поим за модератор, според мене. Тука си забремени и стана мамичка, ти си ни како семејство [sm=smiley31.gif]




lolla RR -> RE: Кои се РР модератори? (26.1.2016 17:53:14)

Честитки за новиот администратор и модераторите. Рингераја ми беше прв извор на инфо за за време на ИВФ-то, бременоста и еве сега во мајчинството. Се надевам ке одговорам соодветно.

Меланија, многу ми е жал што така си одлучила [sm=smiley13.gif]




Neurotoxin RR -> RE: Кои се РР модератори? (26.1.2016 17:59:35)

Се надевам дека убаво ќе се дружиме, веднаш прифатив затоа што кога и да ја отворев рингераја имав друштво, што ме разбира. Јас останав трудна и отоврив рингераја, бев бремена цели 42 недели и читав рингераја, родив бебушка и ја одгледав со вас, три години ја растев со вас, и еве сега се случува втора бременост, повторно со вас...неможев да не прифатам [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Bea -> RE: Кои се РР модератори? (26.1.2016 18:13:41)

Cestitki na site!
Ste i ostanete nasa najgolema poddrska![sm=bravo.gif]




Страница: <<   < Претходна страница  13 14 15 [16] 17   Следна страница >   >>