RE: Зимување-дали планирате да одите? (Целосна верзија)

Форум >> [Семеен живот] >> Излети и годишни одмори



Порака


Tanjat7880 -> RE: Зимување-дали планирате да одите? (23.12.2013 11:14:54)

Se spremam I jas za zduvnuvanje nekade ovaa Zima,mazite moi imaat raspust do Bozikj I moja idea e nekolku dena da ja posetime Ponikva.
Tamu sum bila organizirano od shkolo ko dete I mi ima ostaveno mnogu ubav vpecatok.
Sega neshto prebaruvam za smestuvanje,se nudat klimavi motelcinja no ne za skapi pari[sm=smiley13.gif]
Bil nekoj skoro tamu,bash mi treba preporaka za smestuvanje!




Defne90 RR -> RE: Зимување-дали планирате да одите? (23.12.2013 11:43:38)

Ni nie nema da odime ovaa godina mali se decata pretpocitam da si sedime doma dodeka da potporasnat.




tea -> RE: Зимување-дали планирате да одите? (5.1.2015 14:14:28)

Девојки, ние оваа год сме заинтерсирани за зимување во Банско, т. е би сакале да отидеме на неколку дена.Арно ама проблем ми е зимската опрема. Имам 3 дечиња, а имам скафандер само за едното, а зимски чизми за на снег за ниедно. И сега неможам да купувам за сите 3 , многу ми е скапо. Посебно цените овде кја нас се изгор. Па ме интересира дали мозе таму да се изнајми/купи опрема и по која цена?




Gari68 -> RE: Зимување-дали планирате да одите? (20.3.2015 13:32:47)

Ние бевме минатиот викенд во Боровец и супер си поминавме,можеби е малку поскап од Банско ама е поубаво.Стазите се блиску,снег во изобилие,школи за скијање за мали деца.Вистински си се одморивме и пак ќе го посетиме кога ќе најдеме слободно време




Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]