RE: Бремена сум (Целосна верзија)

Форум >> [Забременување] >> Заедничка надеж



Порака


Elce -> RE: Бремена сум (24.1.2013 13:53:44)

Бремена сум [sm=smiley1.gif][sm=nosecka.gif][sm=smiley9.gif]




dostickage -> RE: Бремена сум (24.1.2013 13:55:58)

So srekja !




Mihaela 2010 -> RE: Бремена сум (24.1.2013 13:57:23)

So lesno[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




zzaa -> RE: Бремена сум (24.1.2013 14:34:31)

cestitki imaj lesna bremenost




Ikana -> RE: Бремена сум (24.1.2013 15:29:44)

Честито Елче, имај си лесна бременост!!!
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

ИЗВОРНА ПОРАКА: Elce

Бремена сум [sm=smiley1.gif][sm=nosecka.gif][sm=smiley9.gif]





MademoiselleNina -> RE: Бремена сум (24.1.2013 15:57:03)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
честитки и со лесно




Melanija RR -> RE: Бремена сум (24.1.2013 19:19:47)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Elce

Бремена сум [sm=smiley1.gif][sm=nosecka.gif][sm=smiley9.gif]


Имај убава и лесна бременост [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




kikicka -> RE: Бремена сум (3.2.2013 19:49:15)

Женски Бремена сум и јас! [sm=nosecka.gif]




nadezda -> RE: Бремена сум (3.2.2013 20:17:49)

devojki molam za pomos...
samo sto go napraviv testot za bremenos ja vidov ednata crtka crvena i pocnav da placam deka uste edno neuspesno in vitro.dodeka mu objasniv na mm za sto se rasplakav on otide da go zeme testot od kanta kade sto do frliv i mi vika pa ne e edna tuku dve crtki se..ama veke pomin aa 10 minuti otkako go frliv..ima li sansi da sum bremena ili... ova go pisav na drugiot forum ama ne dobiv odgovor
molam za pomos me fati panika




Bethany -> RE: Бремена сум (3.2.2013 20:22:13)


ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka RR

Женски Бремена сум и јас! [sm=nosecka.gif]


Аааа Кикичка честитки!!!! [sm=bravo.gif]
Баш ми е мило, не прочитав некаде да се спремаш за второ, и не знам зошто изненадувачки ми дојде, ама сепак позитивно изненадување! Да имаш најлесна бременост на цел свет! [sm=smiley31.gif]




Bethany -> RE: Бремена сум (3.2.2013 20:24:59)


ИЗВОРНА ПОРАКА: nadezda

devojki molam za pomos...
samo sto go napraviv testot za bremenos ja vidov ednata crtka crvena i pocnav da placam deka uste edno neuspesno in vitro.dodeka mu objasniv na mm za sto se rasplakav on otide da go zeme testot od kanta kade sto do frliv i mi vika pa ne e edna tuku dve crtki se..ama veke pomin aa 10 minuti otkako go frliv..ima li sansi da sum bremena ili... ova go pisav na drugiot forum ama ne dobiv odgovor
molam za pomos me fati panika

Надежда мила, трк во аптека по уште еден или најдобро да се јавиш кај доктор да прашаш. Не смеам да ти кажам ништо бидејќи нисам сто посто сигурна што да ти кажам, да не направам збунка [sm=smiley1.gif]
Ама од се срце ти посакувам и се надевам дека е ТОЧНО! Ајде , пиши ни обавезно [sm=smiley31.gif]




Bogdancanka -> RE: Бремена сум (3.2.2013 20:30:27)

кикичка честитки[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Надежда мила нели ти беше рано за тест?ајде мила не се секирај штом има две цртки сигурно си[sm=nosecka.gif]само почекај уште некој ден за сигурно да се потврди ајде мила те[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]само опуштено




Ikana -> RE: Бремена сум (3.2.2013 20:54:09)

[img]http://4.bp.blogspot.com/_MuWT8rLurFg/TNCC6ES0XSI/AAAAAAAAADo/65s3noDJRek/s1600/newbaby.jpg[/img]

Честитки Кикичке, имај си лесна и здрава бременост!!! Те гушкам најсилно!!!




Gardenia -> RE: Бремена сум (3.2.2013 21:13:07)


ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka RR

Женски Бремена сум и јас! [sm=nosecka.gif]


Ajjjајјјј [sm=smiley31.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif],честито,со лесно да ти е




Cipi Ripi -> RE: Бремена сум (3.2.2013 21:28:05)

Леле кикичке ама си ме изнанадила пријатно....многусе израдував за тебе. Честито миличка! Те гушкам! Имај убава и лесна бременост!
Ептен ептен изненадена!! Леле што убаво...не знам што да пишам од радост. А за тоа ти онака ми светиш на сликине на фб [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




Melanija RR -> RE: Бремена сум (3.2.2013 21:51:47)

kikicka RR [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] честитки од се срце

Кој од срце посакува [sm=rozacrtici.gif] на други ,тој ги гледа пак своите [sm=modricrtici.gif]
Имај најубава бременост [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




kikicka -> RE: Бремена сум (3.2.2013 21:55:48)

[sm=smiley36.gif] Ви благодарам женски, покрај толку трудници и деца и мене ме фати брзо меракот пак, и фала богу што ете брзо се фати [sm=smiley1.gif] Сите што посакуваат сите да си ги видат своите [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]




Cvekelencule -> RE: Бремена сум (3.2.2013 22:45:47)

kikicka RR Создравје да си го носиш и ти посакувам многу лесна бременост
И јас сум 7 недели бремена ама за трето[sm=smiley32.gif] исто е и кај мене многу ми се гади
ама ке се издржи за нашите срца се ке издржиме поздрав до тебе и на сите му посакувам
да му се оствари што побрзо желбата да станат мами




elenak -> RE: Бремена сум (3.2.2013 22:51:05)

Честитки Кикичке[sm=bravo.gif] Какво супер изненадување. Имај си најлесна бременост и живо и здраво бебуле [sm=duda.gif]




moni teo -> RE: Бремена сум (3.2.2013 23:52:46)

kikicke koga procitav mi se nasmeja liceto ti posakuvam ubava i lesna bremenost i da i podaris na L bratce ti se voshituvam i jas sum mlada majka kako tebe pozz[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]




zzaa -> RE: Бремена сум (4.2.2013 0:33:50)

cestitki kikicka RR imaj lesna bremenost [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




bucko mal -> RE: Бремена сум (4.2.2013 7:47:24)

Cestitki kikicka RR da si imas ubava i lesna bremenost




arh_diz -> RE: Бремена сум (4.2.2013 8:06:48)

Cestitki kikicka da imas skolska bremenost




miana -> RE: Бремена сум!!! (4.2.2013 8:08:05)

ЕЕееееее браво..Алал да ти е !!! Баш ме израдува [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Што убаво вака човек да слушне убава вест...Ептен се израдував...Чудна работа не се знаеме лично ама ете се дружиме тука и со самото тоа го доживувам како многу близок некој да ми кажа убава вест..Браво Кикичке..Ти посакувам лесна бременост и здраво и живо бебуле [sm=smiley31.gif][sm=sloncek.gif]




Mihaela 2010 -> RE: Бремена сум (4.2.2013 8:18:21)

cestitki kikicka imaj lesna i ubava bremenost[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>