|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Трудничкото стомаче на Меган Фокс

Редакција Рингераја, 21.8.2012
Бремената Меган Фокс го покажа своето стомаче во тесен, цветен фустан, додека се шеташе низ Лос Анџелес со нејзината постара сестра Кристи Фокс

image
/11


 

 

За време на нејзиното појавување во the Tonight Show со Jay Leno, Фокс откри дека нејзината постара сестра порано била заљубена во нејзиниот сопруг Brian Austin Green, со кого актерката се венча во јуни, 2010 година.

“Бев на stend up комедијата Hope and Faith, а Брајан беше почесен гостин во шоуто и се глумеше себеси, односно ликот од серијата Беверли Хилс 90210. Јас бев многу млада за да ми биде позната серијата и не знаев кој е тој. Само знаев дека е многу згоден и се трудев на некаков начин да стигнам до него. Мојата постара сестра знаеше точно кој е, бидејќи цел живот била заљубена во него”, се шегува Фокс.

“Фокс и Грин се одличен пар и се многу среќни заедно”, неодамна изјави извор близок до нив. “Меган ќе биде одлична мајка. Таа веќе е одлична маќеа на детето на Брајан Остин Грин од првиот брак, Касиус.”

 

1

 

3

 

4

Неверојатно видео од породување со царски рез
Ако некогаш сте се запрашале како изгледа породувањето со царски рез, на ова неверојатно видео можете да видите како лек...
111
Дали да се депилирате (или не), пред пород...
Ќе боли ли како пекол? И уште поважно, дали е безбедно? Слушнавме дека некои гинеколози советуваат да не се бричите или ...
14
Дали сите бебиња мируваат пред породувањето?
Дали сите бебиња се мирни пред породувањето? Кога бебето е активно, тоа е силен показател за целокупното здравје и благо...
6
Како да ја масирате лузната од царски рез?
Има еднo нешто што мора да го направите, за кое што повеќето лекари нема да ви кажат. Навистина е едноставно, но некои ж...
6


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

кое име да го изберам?
maci 13

кое име ????

ана (40%)

матеа (60%)


Број на сите гласови: 120

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!