|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Ќе имаме бебе! – најслатките објави на познатите

Редакција Рингераја, 20.10.2015
Како познатите ја објавуваат најсреќната вест во животот? Тие знаат да бидат многу креативни и преслатки. Погледнете некои од нив

image
/11


 

Chrissy Teigen

Таа и нејзиниот сопруг, пејачот John Legend објавија дека го чекаат првото дете со фотографија  на Инстаграм. Коментарот на фотографијата е: Јас и Џон ќе бидеме родители и сме пресреќни. Многумина од вас знаат дека долго се обидуваме да имаме дете. Не беше лесно, но не престанавме да се трудиме. Пресреќни сме и превозбудени. Ви благодариме за прекрасните желби и целата љубов! Одвај го чекаме допирот на трудничко стомаче.

 

1

 

Иванка Трамп

Ќерката на Доналд Трамп објави дека е бремена по трет пат со слатко видео, заедно со своите две дечиња. На видеото дечињата држат бројчиња 1 и 2, додека таа го држи бројот 3 пред нејзиното стомаче.

 

2

 

Blake Lively

Ѕвездата на Gossip Girl објави дека е бремена со нејзинот сопруг, Ryan Reynolds, со фотографија на нејзиниот веб сајт пишувајќи дека слави заедно со сите жени кои чекаат бебе.

 

3

 

Алиша Кис

Пејачката Алиша Кис исто така го искористи Инстаграм објавувајќи фотографија со својот сопруг во чест на нивната годишнина. Таа напиша дека за да биде уште послатко, објавуваат и дека чекаат второ дете и дека тоа се најубавите години во нејзиниот живот.

 

4

 

Гвен Стефани

Со сина кошула и круна на главата, Гвен Стефани објави: „Подготвена бев да ја предадам круната. Но, останувам кралица во домот, опкружена со момци “

 

5

 

Ферги

Ферги објави дека е бремена, со фотографија од детството од неа и нејзиниот спориг Џош. Таа напиша: Још & Јас & Baby = 3.

 

6

 

 

Кели Роланд

Ѕвездата на Destiny’s Child објави фотографија на Инстраграм со пар патики – “Џорданки” и до нив мини варијанта од истите.

 

7

 

Како да забремените побрзо?
Кога се обидувате да забремените животот може да Ви биде забавен – секогаш имате изговор за да добиете љубов од партнеро...
4
Најпопуларните природни афродизијаци
Афродизијаците или afrodisios, што на грчки означува љубовно уживање, претставуваат супстанци кои ја зголемуваат сексуал...
3
Како да добиете дете од саканиот пол?
Желбата на родителите да влијаат на изборот на пол на своето дете е стара колку и човештвото. Како поминувало времето, т...
3
10 грешки во правењето бебе
Кога се обидувате да забремените, многу работи може да бидат пречка. Тоа не е секогаш лесно како што двојките сакаат и н...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Компјутери
Боцко

Дали да отвориме тема за компјутерски совети и решавање проблеми со компјутери?

Да (74%)

Не (16%)

Сеедно (11%)


Број на сите гласови: 19

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!