|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Црно-бело издание на ѕвездите на ОСКАР 2012

Редакција Рингераја, 27.2.2012
Погледнете во каква облека зачекорија ѕвездите на црвениот тепих, на 84-то издание на ОСКАР

image
/241


 

 

Оваа година Холивуд ги слави монохроматските години на сребрениот екран.

Како што ѕвездите започнуваа да чекорат на црвениот тепих, изгледаше дека модата на ОСКАРИТЕ , исто така, се врати во црно-белата ера. 84-то издание на наградите на Филмската Академија дава несомнено ретро чувство.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Младите мајки не се заинтересирани за секс
Секоја седма жена се фрустрира, или е во конфликт со партнерот заради различниот интензитет на сексуална желба. Проблеми...
4
Сокријте ги годините со црвен кармин!
Со текот на годините кожата околу усните и веѓите бледее и дава постар изглед. Контрастот на бои визуелно подмладува, а ...
3
Близнаци со различна година на раѓање
Близнаците Ронан и Рори Роспутни се родени со разлика од 33 минути, во различни години
3
Зошто сите плачеме на песната "Someone...
Тажната љубовна балада на британската пејачка Adele, Someone like you е песната на која најчесто се плаче. Зошто е тоа т...
3
Анкета

Dali?
Jana9

Dali rodendenskata torta na vaset_o dete ja izbirate vie ili vaset_o dete?

Nie (33%)

Deteto (67%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!