RE: Дефектолог (Целосна верзија)

Форум >> [Дете] >> Деца со посебни потреби



Порака


predizvik -> RE: Дефектолог (4.11.2013 20:16:07)

Daj Boze da se pomrdnat rabotite od mrtva tocka iako jas eve ke spodelam javno svoe iskustvo znaci pred 2 godini tocno vo prostoriite na zdruzenieto mojot svet jas , Rebeka i Dragan davavme nekoe intervju za nekoja tv iskreno da ti kazam ne me ni interesirase koja tv e nitu koja emisija kazav jasno i glasno sto imam da kazam za posle 2 nedeli da bidam povikana od direktorkata na ucilisteto kade sto odi moeto dete i bidam lincuvana zosto sum "plukakala na ucilisteto"....mojot komentar bese:OD KOGA VISTINATA STANA PLUKANJE I KODOSHENJE...Znaci jas bev konkretna iskrena go kazav ona sto i samite nastavnici go kazuvaat i potvrduvaat..... mislam ne mi bese jasno..... edinstvena pridobivka od toa intrervju bese da ostanam do den denesen trn vo oko vo ucilisteto kako i moeto dete....Samo uste edna mnogu vazna rabota jas sum ovde kade sto sum od finansiski pricini podrazbirlivo i toa napagjanje pominuva samo togas koga jas ne sum tamu a od ovde ili telefonski nemozam nisto...Inaku ne sum silna ni mokna samo sum pravedna a koga znam deka sum vo pravo NEMOZE NIKOJ DA MI ZASTANE NA PATOT!!!!!!




Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]