|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Среќен роденден Лукас на lolla !!!
28.1.2016 0:53:36   
Melanija RR
Среќен и весел цел живот. Мама и тато да ги бидат насреќни

user posted image

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 28.1.2016 0:54:33 >


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Среќен роденден Лукас на lolla !!!
28.1.2016 7:53:33   
Neurotoxin RR
Среќен Роденден на Лукас, здрав, жив, весел, безгрижен...гордост ваша да биде user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Среќен роденден Лукас на lolla !!!
28.1.2016 8:11:53   
Bea
Среќен роденден Лукас! Биди секогаш радосен и среќен и гордост на мама и тато! user posted image

(Одговор на членот Neurotoxin RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Среќен роденден Лукас на lolla !!!
28.1.2016 8:38:57   
Snowhite RR
Среќен роденден Лукас, биди среќен секогаш user posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Bea)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Среќен роденден Лукас на lolla !!!
28.1.2016 9:07:01   
lukajana RR
Среќен прв роденден Лукас голем да растеш

user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Среќен роденден Лукас на lolla !!!
28.1.2016 9:46:48   
Defne90 RR
Sreken rodenden Lukas, golem I vesel da rastes. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Среќен роденден Лукас на lolla !!!
28.1.2016 10:38:12   
LoveableMe RR
Баткото наполни 1 годинка, леелеее! Среќен прв роденден, голем да растеш Лукас и уште многу родендени да славиш. Позз до мамичкаuser posted image

user posted image


_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Среќен роденден Лукас на lolla !!!
28.1.2016 11:06:10   
sandriana RR
user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Среќен роденден Лукас на lolla !!!
28.1.2016 22:08:44   
Felly RR
Среќен роденден!!!user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Среќен роденден Лукас на lolla !!!
28.1.2016 22:26:16   
lolla RR
Ви благодарамна сите за честитките. Нека ни се живи и здрави.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 10
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Dali?
Jana9

Dali igrate igri na sreka?

Da (100%)

Ne (0%)

Ponekogas (0%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!