RE: Дали ви се допаѓа форумот Рингераја.мк? (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> За порталот



Порака


Mila mamicka -> RE: Дали ви се допаѓа форумот Рингераја.мк? (29.5.2014 15:51:15)

Не да ми се допаѓа, туку станав и зависна од РР.




Hopeful RR -> RE: Дали ви се допаѓа форумот Рингераја.мк? (29.5.2014 16:09:15)

Ептен ми се допаѓа, и ќе ви кажам и зошто [sm=smiley36.gif]
Освен тоа што има разно-разни корисни информации, исто така и се забавуваме, разменуваме искуства и знаења, си помагаме една на друга, се поддржуваме и си го олеснуваме, разубавуваме и збогатуваме денот, а и животот. Се чувствувам многу благодарна за сите ваши убави зборови, мисли и желби, и ве доживувам како проширено друштво - се растажувам на неубави работи и ви се радувам на убавите [sm=smiley1.gif]




LoveableMe RR -> RE: Дали ви се допаѓа форумот Рингераја.мк? (29.5.2014 16:33:20)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Hopeful

Ептен ми се допаѓа, и ќе ви кажам и зошто [sm=smiley36.gif]
Освен тоа што има разно-разни корисни информации, исто така и се забавуваме, разменуваме искуства и знаења, си помагаме една на друга, се поддржуваме и си го олеснуваме, разубавуваме и збогатуваме денот, а и животот. Се чувствувам многу благодарна за сите ваши убави зборови, мисли и желби, и ве доживувам како проширено друштво - се растажувам на неубави работи и ви се радувам на убавите [sm=smiley1.gif]


Потпис[sm=smiley36.gif], изгледа затоа што имаме ист гинеколог, исто мислиме [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




lukajana RR -> RE: Дали ви се допаѓа форумот Рингераја.мк? (20.2.2016 22:01:11)

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ленка

Браво за форумов, многу е добар и корисен. Многу научив од него

фала ви!







ИЗВОРНА ПОРАКА: marchi

jas povekje kisnam na forumov,citam po forumov odkolku statii





Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]