RE: Нека објасни некој (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> За порталот



Порака


Mila mamicka -> RE: Нека објасни некој (6.6.2014 0:14:40)

Може ли некој да ми каже зошто не можам да ги гледам сликите кои се прикачувани на одредени форуми, на пр. има форум Прикачи ваша слика, а на кој линк и да кликнам, не се појавуваат сликите. Молам некој да ми каже зошто е тоа така, дали оти се поодамна поставени или?




Melanija RR -> RE: Нека објасни некој (6.6.2014 0:26:43)

Mila mamicka ја разгледав темата , во некои стои само квадрат што значи таа слика повеќе не е достапна или ако е линк од Фејсбук повеќе причини , нема заеднички пријателство, избришана слика, забрана за некои слики/албуми .
Во некои постои каде што има квадрат кога ќе кликнеш на нив отвара нов таб и сликата се гледа




Mila mamicka -> RE: Нека објасни некој (8.6.2014 12:22:32)

Фала ти Меланија на одговорот, мислев дека е нешто до мојот компјутер.




MMM27 -> RE: Нека објасни некој (4.7.2014 15:13:22)

Да замолам некој од модераторите да ми објасни каде да ги видам резултатите од анкетата која ја поставив. Требаше да биде активна до денес, но не ми ја дава ни во најнови анкети, ни во архивирани. [sm=smiley13.gif]




sandriana RR -> RE: Нека објасни некој (5.7.2014 23:05:56)

КЛИК тука, дали ќе видиш? Јас ја најдов во последни архивирани анкети.




MMM27 -> RE: Нека објасни некој (7.7.2014 9:07:59)

Фала. Видов вчера дека ја има таму, ама баш на 04.07.2014 денот до кога траеше, ја немаше никаде. Проверете го тоа :)




Mila mamicka -> RE: Нека објасни некој (18.7.2014 11:10:30)

Можеби прашањето не ми е на вистинското место, ама сепак сакам да прашам. Затоа што неодамна се зачленив и станав активна на РР, читам некои од постарите теми и не можам да разберам нешто. Би сакала да ги прашам постарите членови на форумот, што се случило на РР отприлика во мај 2010 година? Некои стари членови си заминале, имало некои несогласувања, не можам да разберам што точно се случило и зошто. Би сакала некој да ми објасни.




Felly RR -> RE: Нека објасни некој (18.7.2014 12:27:24)

На форумот секогаш имало и ќе има членови кои доаѓаат и си одат. А причините можат да си ги знаат само тие самите.




Melanija RR -> RE: Нека објасни некој (11.12.2015 10:22:58)


За да ги гледате сите теми во одбраниот форум (Забременување,Бременост,Бебе,Дете, Партнерство,Семеен живот, Заедница) потребно е да одберете: Сите теми. Како што е на сликата.Значи во секој од подфорумите треба да ја одберете таа опција од паѓачкото мено

Прикажи ги последните теми: одберете Сите теми
Вид на прикажување: Прикажи ги сите пораки
(како на сликата)
[img]http://www4.slikomat.com/13/1211/xec-Untitl.png[/img]
================================================
Клик на Форум-Активни дискусии-
Пишува
Во листата на последни пораки не се прикажани пораките од форумот за муабети*.
Прикажи ги сите пораки >>
За да ги следите и тие теми да се активни на листата на активни дискусии кликнете на самиот збор Прикажи ги сите пораки >>
=======================
Форуми
Во Најнови дискусии кога ќе се кликне е листа на сите теми во кои има нови теми.Тоа се последни 50 теми во кои има нови постови
===============
Форуми
Често поставувани прашања, а исто и во темите За порталот КЛИК ТУКА i КЛИК ТУКА




lukajana RR -> RE: Нека објасни некој (11.12.2015 15:17:17)

Melanija rr убаво потсетување ,не е лошо понекогаш да ги погледнеме овие теми ,таму има решение на сите дилеми




Страница: <<   < Претходна страница  6 7 8 9 [10]