RE: РР дневна соба (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> Разговори за се и сешто



Порака


mila mama -> RE: РР дневна соба (12.4.2012 19:20:56)

Здраво живо женски, гледам сите сте се расфарбале јајца, алал да ви е, ја во сабота ќе фарбам и тоа само десетина, колку за адет [sm=smiley36.gif] Ја галиба на последна страница ќе сум од темава, ептен ни течеше муабетот во дневнава [sm=smiley1.gif]
Иначе да ви се пофалам релаксирам во МК, уживам, Е. е со мм кај свеки, јас кај моите, леле шо убо било[sm=smiley1.gif] Вечер ќе си искочам и то [sm=smiley1.gif]




mamicka77 -> RE: РР дневна соба (12.4.2012 20:24:05)

ИЗВОРНА ПОРАКА: blond

Јајца, јајаца, јајца. Јас не сум вапцала, вечер ќе ги квачам прво, па потоа на вапцање [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]
Мала шала, во сабота ќе вапцам јас јајца, денес свекрва ми вапцаше. Појма немам што е направила.

Туку име за нова тема, РР летна тераса [sm=smiley1.gif] нели лето иде ова она, плус на тераса е дозволено пушење [sm=jezicek.gif]


aha blond do leto uste dve temi ke ispiseme kako sto sme se raspisale.
Inaku jas ja napraviv tortata  eve cekam malku da se stegne pa da ja probame[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Andriance -> RE: РР дневна соба (12.4.2012 20:26:02)

Aaaaaa i mene da ima na poslednava hahahaha..curki denes so A sme se iznaset_ale..pa so ubavo be parkceto so avionceto u novo lisicer..meraci..deca fontani kafence sokce mf mf..A i odspa meraci...sleden pat baram drushtvo za tuka za set_nja..

i da...reshiv uste godinava da ne izigravam domacica baska spiev kaj mama...ne farbam JAJCA..dogovodina kje se druzam so vas na taa tema




Viktori -> RE: РР дневна соба (12.4.2012 20:28:54)

Ајде сите на тераса!!!

[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




Страница: <<   < Претходна страница  96 97 98 99 [100]