RE: РР во медиумите (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> За порталот



Порака


Lazojka -> RE: РР во медиумите (30.11.2011 9:58:02)

Dragi rr-ki

Naidov na eden sajt podrzan od pretsedatelot na RM vo koj se vrsi glasanje za najdobar sajt vo 3 kategorii do 10.12.2011.. jas mojot glas vo vtorata kategorija go dadov za RR [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/bravo.gif[/image]

povelete stranata za glasanje da ja podrzime rr [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/bravo.gif[/image]

http://www.sajtnagodinata.mk/nominirani.html#




Еки82 -> RE: РР во медиумите (16.7.2013 12:05:55)

Шетам низ темите на форумот да го истражам повеќе, ја видов темава и баш ми текна колку се израдував пред некој ден кога чув на City радио како читаат еден текст и дека го преземале од Рингераја, па уште им препорачаа на слушателите да ја следат [sm=smiley1.gif]
Ми падна доста мило со оглед на тоа што сум скорешно дел од содржините и страниците на Рингераја, секаде каде што ќе ја видам ќе ја полнам темава [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Палешка РР -> RE: РР во медиумите (16.7.2013 12:35:20)

Е дааааааа...мислам во петокот беше и јас слушнав.
Ја читаа статијата за Бекам и ќерката.
И јас многу се израдував, ептен [sm=smiley1.gif]




Палешка РР -> RE: РР во медиумите (11.2.2014 12:00:44)

Голема благодарност до Петар за појадок и пауза - Метрополис Радио, кој ја прочита денешната статија на Рингераја.мк, во својата емисија


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mommy_angels RR -> RE: РР во медиумите (12.2.2014 8:50:14)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Ја имаат најдобрата утринска радио програма,барем за мене [sm=smiley1.gif] и секогаш знаат што е добар текст.А ова Палешка ,треба и на билбордите да се стави оти е реалност на секој родтел




miana -> RE: РР во медиумите (12.2.2014 20:09:24)

Статијава како јас да сум ја пишувала..Буквално се што е напишано во статијата, јас лично го искусувам...Од збор до збор!!!! Браво [sm=bravo.gif]




sandriana RR -> RE: РР во медиумите (10.3.2014 9:29:41)

Во Дневникот (вести) на МРТ, сношти даваа прилог за Ин-витро оплпдувањето и за 2ро дете на товар на ФЗОМ, и за големиот број на заинтересирани брачни двојки. Меѓу другото, имаа статистики базирани и на јавните портали, блогови и форуми, и дадоа снимка токму од дискусиите на нашата РРаја, на оваа тема за вештачко оплодување. Навистина имаме значење и влијание во формирањето на јавните статистики - [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] за нашите активни членови кои несебично ги споделуваат своите искуства на РРаја.




sandriana RR -> RE: РР во медиумите (12.3.2014 9:03:20)

LoveableMe ја нашла снимката од прилогот за РРаја на МРТ, па ни извадила и сликички [sm=bravo.gif]
Еве го доказот
[img]http://www4.slikomat.com/13/0312/p4p-157995.jpg[/img]
[img]http://www4.slikomat.com/13/0312/8c-196449.jpg[/img]




vezilka RR -> RE: РР во медиумите (12.3.2014 9:16:39)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] за нашата РРаја. Големи сме и оставаме печат. Стварно сум горда.




Палешка РР -> RE: РР во медиумите (12.3.2014 11:38:20)

Браво за нашата РР, а пред се за жените кои секојдневно сме тука и имаме и тоа какво влијание во општеството.
Горда сум на нашата РР и на вас жени!!!

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




LoveableMe RR -> RE: РР во медиумите (12.3.2014 12:03:51)

Штом не има на ТВ значи многу не читаат, што е големо задоволство за сите нас. Јееее, браво за РР.[sm=zz_showoff.gif][sm=zz_running.gif][sm=zz_wavespin.gif]




Melanija RR -> RE: РР во медиумите (12.3.2014 12:05:08)

Сите за Рингераја, а таа е секогаш со нас [sm=bravo.gif]
За сите членови која ја прават РР голема [img]http://www.sherv.net/cm/emoticons/hand-gestures/bravo-clapping-smiley-emoticon.gif[/img]




Carrie RR -> RE: РР во медиумите (12.3.2014 12:06:16)

Бравооооооо! Навистина БРАВО [sm=bravo.gif]




Martins mom -> RE: РР во медиумите (12.3.2014 16:01:25)

Се знае бре што е квалитет [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Те сакаме РР !!!




Defne90 RR -> RE: РР во медиумите (12.3.2014 17:25:44)

Браво за рингераја и за сите оние кои што секојдневно пишуваат и ги споделуваат своите искуства овде.Како и за сите оние што редовно ги читаат и прелистуваат нејзините страници.Дефинитивно Рингераја е најдобрааа.[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




princessa -> RE: РР во медиумите (12.3.2014 19:23:25)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za Ringeraja, neka prodolzi taka a sekako bravo i za nas clenovite zasto i nie sme zasluzni za toj uspeh[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]. Nie sme edno golemo semejstvo




Melanija RR -> RE: РР во медиумите (28.3.2014 20:36:42)

24 Од се срце 28-03-2014


Тема: Аутизам Гости: Маја Невчевска - дефектолог Емилија Ѓуровска - интернет медиум „Рингераја“
ВИДЕО=КЛИК




Палешка РР -> RE: РР во медиумите (28.3.2014 20:46:46)

Браво Melanija RR!!! [sm=bravo.gif]
Секогаш во тек со настаните! [sm=bravo.gif]

Тоа е нашата Рингераја [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




deluxe -> RE: РР во медиумите (28.3.2014 23:44:28)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Рингераја!!!




LoveableMe RR -> RE: РР во медиумите (31.3.2014 13:52:15)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Браво наша Рингераја!![sm=bravo.gif]][sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]




Felly RR -> RE: РР во медиумите (14.11.2014 9:17:48)

РИнгераја во списанието „Досие сино“ - Прочитајте ТУКА.




LoveableMe RR -> RE: РР во медиумите (14.11.2014 9:37:26)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

РИнгераја во списанието „Досие сино“ - Прочитајте ТУКА.


Бравоооооооооо[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




blond -> RE: РР во медиумите (14.11.2014 11:35:36)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

РИнгераја во списанието „Досие сино“ - Прочитајте ТУКА.

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Bravoooo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Melanija RR -> RE: РР во медиумите (14.11.2014 12:27:41)

Рингераја секогаш на вистинското и потребното место[sm=bravo.gif]

Може инфо дали со купување на списанието се донираат пари во здружението за некоја намена?




Carrie RR -> RE: РР во медиумите (14.11.2014 13:04:03)

И јас би рекла БРАВО! Браво за сите нас кои ја правиме РР и се трудиме да биде на вистинското место [sm=smiley1.gif]

Меланија РР списанието е бесплатно, спонозорите на списанието всушност го овозможуваат неговото издавање, а и го помагаат здружението. Но секогаш може да најдеме начин да помогнеме, се надеваме наскоро ќе имаме и јавен заеднички настан како голема хуманитарна дружба [sm=smiley1.gif]




Страница: <<   < Претходна страница  6 7 8 [9] 10   Следна страница >   >>