RE: Рингераја е дел од мојот живот! (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> За порталот



Порака


Defne90 RR -> RE: Рингераја е дел од мојот живот! (4.2.2014 0:49:58)

Znaci celo vreme barav nekoja vakva tema vo koja sto ke mozam da opisam sto ringeraja znaci za mene.Se druzime relativno kratok period ama se cuvstvuvam kako da sum ovde so vas otkoga znam za sebe.Ringeraja mi pomogna da bidam potrpeliva i podobra majka,mi pomogna i seuste mi pomaga da gi nadminam site problemi i precki koi sto mi izleguvaat vo zivotot.Me raspolozuva koga i da mi e tesko.Se raduva so mene koga imam da spodelam nesto prekrasno.Ringeraja e tuka za mene i vo dobro i vo loso.Ednostavno ne bi mozela veke da go zamislam zivotot bez ringeraja i bez vas dragi moi ringerajki.Nautro vednas od spienje prvoto nesto sto go pravam e uklucuvam ringeraja i gi citam temite na koi sto ste debatirale.Navecer nevozmozno mi e da zaspijam bez da se uklucam na ringeraja bez da spodelam nekoe moe mislenje ili sovet,seedno.Ringeraja te sakam.[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]Ti go napravi mojot zivot poubav i povesel.
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Mila mamicka -> RE: Рингераја е дел од мојот живот! (29.5.2014 15:48:56)

Рингераја дефинитивно е дел од мојот живот и тоа многу значаен дел. Сајтот го открив кога останав бремена, пред скоро 3 години, и редовно го посетував. Тука учев многу работи во врска со бременоста, потоа бебињата, па децата и се така по ред. Откако почнав да ги читам форумите, чувствувам дека лично ги познавам членките на РР и сите многу ве сакам. Кога доаѓам на работа, прво што правам кога ќе го вклучам компјутерот е да видам што има ново од претходниот ден. Многу ми се наоѓаат советите од некои членки, и одредени постови ги читам со големо задоволство. Ти благодарам што постоиш РР.




scared RR -> RE: Рингераја е дел од мојот живот! (29.11.2014 19:13:35)

Буквално стана дел од мојот живот и моето секојдневие [sm=smiley1.gif] Не може ден да помине без да се вклучам на Рингераја [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




vezilka RR -> RE: Рингераја е дел од мојот живот! (29.11.2014 22:54:18)


ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka RR

освен што сум зависна..и ненаситна сум :))



Ова сум го напишала во 2009 година. Сеуште така се чувствувам. Рингераја не е дел од мене, туку таа е јас, а јас сум РР. Толку многу сум срасната со неа, што не можам да се замислам одделно од неа. Хихихи ко да пишувам за мажле [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] Навистина е нешто што ми го промени ставот кон животот. И горда сум што ја имам.




caciana -> RE: Рингераја е дел од мојот живот! (29.11.2014 23:56:11)

Ringeraja mi vleze pod koza,bukvalno[sm=smiley36.gif]mi stana nekoja navika koga otvaram fb,da si otvoram prozorce na RR. Si ja citkam iako sekogas ne se logiram,ama se si pratam




Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]