RE: Агнес ги очекува близнаците! (Целосна верзија)

Форум >> [Забременување] >> Посвојување, згрижувачки семејства



Порака


srcushka -> RE: Агнес ги очекува близнаците! (5.6.2011 18:04:00)

veke dolgo vreme ja nema agnes 77 shto se sluchuva ima li nekoj informacija ?




Viktori -> RE: Агнес ги очекува близнаците! (5.6.2011 19:29:41)

Освен дека Агнес не сакаше лично да ја поднесе петицијата, друга информација нема. Како што и пишала и Арх диз погоре, не може некој во нејзино име да биде тука во постапката за децата. Сепак се работи за поголем и поважен процес кој бара присуство, позитивен притисок и слично. Меѓутоа Агнес не дојде. Јас искрено жалам за тоа. Ама не може некој да стане и да каже, еве Агнес ја нема, ама јас сум тука место неа. А каде е таа? Па дома...
Не иде така.




vesna1 -> RE: Агнес ги очекува близнаците! (6.6.2011 14:18:03)

Agnes, sto ima novo? Sto te nema?




Viktori -> RE: Агнес ги очекува близнаците! (7.6.2011 0:12:46)

Освен дека Агнес не сакаше лично да ја поднесе петицијата, друга информација нема. Како што и пишала и Арх диз погоре, не може некој во нејзино име да биде тука во постапката за децата. Сепак се работи за поголем и поважен процес кој бара присуство, позитивен притисок и слично. Меѓутоа Агнес не дојде. Јас искрено жалам за тоа. Ама не може некој да стане и да каже, еве Агнес ја нема, ама јас сум тука место неа. А каде е таа? Па дома...
Не иде така.

Весна, изгледа не си во тек. Агнес реши да се повлече од македонската јавност, со тоа и од РР.мк. Ние сме тука во иднина ако можеме некако да и помогнеме. До тогаш, и посакуваме се најдобро на Агнес, а темава ја заклучувам додека таа не се реши да излезе во јавност пак.

----------------------------------------------------------------------------------






vesna1 -> RE: Агнес ги очекува близнаците! (2.9.2011 12:16:06)

Dali nekoj znae sto stana so posvojuvanjeto na Agnes. Znam deka resi da se povlece od RR, no bi sakala da uspee i bas me interesira dali ima nesto novo.




Melanija RR -> RE: Агнес ги очекува близнаците! (6.2.2014 12:13:26)

RE: Посвојување на дете
28.1.2014 22:55:57

ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка РР
ИЗВОРНА ПОРАКА: Atina1

dali nekoj znae sto napravi Agnes ? ne mozam nikade po forumov da najdam informacija kako se zavrsi nejziniot slucaj ?


Агнес за жал не ги доби близначињата од Македонија, но посвои дечиња (мислам две) од Русија.
Исто така, откако ја одбија од Македонија, ги прекина сите контакти со Рингераја.мк - членовите и редакцијата, од необјаснети причини. Веројатно од разочарување од нашата земја.
Се надеваме дека е среќна! [sm=smiley1.gif]




Страница: <<   < Претходна страница  26 27 28 29 [30]