|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Предвреме родени деца  
[Страница: 2 3 4 ... 35 36 37 ]
922 vesna_kr 229174 22.11., 16.27
lala23
Предупредуваме: 17 Ноември - Светски ден на прематуритетот (предвремено раѓање) и на п   11 mama maca 12501 17.11., 00.18
Melanija RR
 
КИЛА-Хернија кај прематурни бебиња   23 Nardi 27531 12.11., 10.07
kapina
Бактерии кај предвреме родени бебиња   24 Annuska 18030 2.2., 09.24
Neurotoxin RR
Крипторхидизам-Неспуштени тестиси  
[Страница: 2 3 4 ]
83 mami 41985 11.12., 14.30
masa
Ретинопатија   16 Еца 17568 24.9., 14.21
nataly86
исхрана на недоносените бебиња  
[Страница: 2 ]
26 mami 21964 7.2., 18.37
Felly RR
Развојот на превреме родените бебиња  
[Страница: 2 ]
43 Palce 32251 2.2., 13.29
Mimi33
Што е тоа SGA?   19 mama maca 29353 30.11., 19.03
fida
Кое е најмалото родено бебе?  
[Страница: 2 ]
31 betpet 24851 10.6., 20.37
pepermint
Мамичке,јас сум ШАМПИОН!  
[Страница: 2 ]
27 Dalas 15917 3.6., 13.13
pepuska
Прочистени вакцини за прематурни деца.   2 Nardi 13534 1.3., 15.30
luci RR
Доење на предвреме роденото бебе  
[Страница: 2 ]
30 Палешка РР 21205 14.10., 13.08
ecko
Оток кај предвреме родени   5 DDmama 11063 3.9., 16.45
marina111
Пнеумонија   6 biljana1 14185 29.8., 21.36
marince87
Црви во ушињата на бебиња и деца  
[Страница: 2 ]
47 Annet 30383 3.4., 13.55
JovanaJ
SYNAGIS   15 betpet 12923 15.3., 16.30
GAGA19
Деца со хидроцефалус   7 mamadeja 20191 1.7., 17.51
marina111
Респираторен дистрес синдром(РДС)   8 ripce 17004 14.7., 13.02
Anabanana
Срцеви аномалии кај децата родени предвреме   2 pericka 11194 30.1., 17.58
Annabel
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета


lady_mkd

na kogo prv ke kazete??

decko (70%)

majka (16%)

tatko (3%)

sestra (9%)

brat (1%)


Број на сите гласови: 98

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!