|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Ако мислевте дека бремената жена е заинтересирана само за бебето во нејзината утроба и дури не размислува за секс за време на бременоста, многу се лажете

image

Иако експертите велат дека нема причини за чистење на гениталиите после секс, за многу луѓе, хигиената по сексуалниот однос е составен дел од целата приказна

image

Летна облека и затегната кожа, летни вечери под ѕвездите и опуштени викенди ... не е ни чудо што партнерите имаат зголемена желба за секс. Дури и за оние со деца и мали бебиња...

image

Водењето љубов се одразува позитивно на вашето емоционална и физичко здравје. Но, кога ви недостасува желба и енергија за секс, тоа едноставно не се случува. Затоа е добро да знаете која слатка храна може да ја зголеми вашата желба за љубов

СЕКСИ ЌОШЕ

Не денес драги, ме боли главата

Автор: Редакција Рингераја | 2.3.2012
image

Поврзаноста меѓу слабиот полов нагон и хроничните главоболки се однесува за жените кои имаат повеќе од 15 главоболки месечно. Тоа може да биде и последица на лековите

СЕКСИ ЌОШЕ

Губење на сексуалната желба

Автор: Редакција Рингераја | 10.11.2011
image

Се поголем број луѓе се подготвени да признаат дека сексот не ги интересира премногу и дека имаат многу ниско или никакво либидо...

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

dilema
dani07

go sonuvav imeto Ivana dali da go stavam na moeto bebe

da (79%)

ne (21%)


Број на сите гласови: 207

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!