|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Вистинска ѕвезда на кралската венчавка!

Редакција Рингераја, 20.5.2018
ПРЕСЛАТКАТА тригодишна принцеза Charlotte ги украде погледите на целиот свет на свадбата на својот чичко Хари и Меган Маркл

image
/11


Принцезата Шарлот и принцот Џорџ беа облечени во свечена облека - Шарлот во бел фустан со венче од бело цвеќе, а брат и Џорџ во минијатурна верзија на коњичката униформа на британската војска.

Шарлот ги освои британците во мавтање со рачето од автомобилот, но и со типично детско однесување, како плазење на јазикот. Таа беше преслатка!

За разлика од неа, принцот Џорџ беше многу сериозен и изгледаше како загрижен заради должностите кои ги имаше тој ден, па се криеше зад родителите.

 

1

2

3

Детска Новогодишна работилница
Детската еуфорија за Нова Година е огромна, а нивната желба за учествуваат во подготовките за празникот – незапирлива. И...
8
Kозјо млеко - една од најздравите млечни н...
Кога ќе кажеме дека козјото млеко е природен лек, ова навистина треба да се сфати буквално бидејќи козјото млеко е едно ...
8
Што е булинг?
Булингот е секоја форма на непосакувано и агресивно однесување во училиштата, кое не застанува таму, туку продолжува да ...
6
Заблуди за маслиновото масло
Можеби мислите дека знаете се' за маслиновото масло, но овој вкусен, здрав и хранлив производ е многу покомплексен откол...
6


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

koe ime e najubavo?
pandelkaa

КОЕ ИМЕ Е НАЈУБАВО?

Михаела (19%)

Јана (69%)

Матеја (13%)


Број на сите гласови: 151

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!