|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Видео: Доказ дека Дедо Мраз навистина постои

Редакција Рингераја, 11.12.2013
Дедо Мраз ги исполни сите желби на патниците од една авиокомпанија. Видео кое ќе ви ги насолзи очите!

/11


 

 

Канадската авиокомпанија Вест Џет реши да им приреди на своите патници неверојатно изненадување, но она што следуваше ги остави сите без зборови.

Имено, патниците кои патуваат од аеродромот во Торонто, до аеродромот во Онтарио, наидоа на голем екран од кој им се обрати самиот Дедо Мраз.

Тој ги праша што сакаат да им донесе за празниците, а патниците му ги открија нивните желби и си се качија на својот лет, не обраќајќи внимание на она што им се случи.

Но кога слетаа на аеродромот во Онтарио, ги чекаше неверојатно изненадување кое никогаш во животот нема да го заборават.

 

Погледајте го видеото:

 

Што јадат децата кои не јадат НИШТО
...а сепак се живи, радосни и сосема здрави?!
76
Последици од попустливото воспитување на д...
Во последните три-четири децении преовладуваше модел на воспитување во кој се инсистира дека децата мораат да бидат среќ...
24
Најчести есенски болести кај децата
Се проценува дека детето во првите три години од животот има просечно четири до шест инфекции на горните респираторни па...
15
Ти нема да се сеќаваш сине...
Jessica Dimas е писателка по професија. Писмото кое го напиша за својот син, ќе го допре срцето на секоја мајка...
10


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

***MILA ili MARIJA***
***BeBe***

**********

MILA* (53%)

MARIJA* (47%)


Број на сите гласови: 154

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!