|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Вајолет Афлек се подготвува за сестричка

Редакција Рингераја, 20.9.2011
Малата Вајолет Афлек е забележана на училиште неиспуштајќи ја од раце својата кукличка бебе. Погледнете ги фотографиите каде Џенифер Гарнер со веќе забележливо трудничко стомаче ја зима својата ќеркичка од училиште.
Клучни зборови:

image
/71


 

Се чини дека  Вајолет Афлек се подготвува за приновата во семејството. Малата ќеркичка на Бен Афлек и Џенифер Гарнер, е забелажана во училиште, силно држејќи кукличка бебе. Иако се уште не се знае дали Џенифер носи машко или девојче, судејќи по тоа како малата Вајолет ја облекла својата кукличка, сигурно се надева на сестричка.

Иако Џенифер се труди да го прикрие трудничкото стомаче, со широка блузичка и голем шал, сепак тоа јасно се познава.

Погледнете го фотографиите на кои Џенифер(со забележително трудничко стомаче) ја зима Вајолет(со кукличката во раце)од училиште. Изгледаат како обично, среќно семејство.

Facebook ги сака Вашите лица заради реклама!
Замислете да влезете во кафетерија и барменот на Ви каже: “Сакате ли двојно поевтин Johnny Walker?” Вие се мислите “Како...
2
Создадете подобар живот
Својот живот го заробувате во негативни мисли и енергија ако го трошите на она лошо што може или би можело да се ...
2
Во шопинг по совршена венчаница
Што треба да имате на ум…( 6 совети за купување венчаница)
2
Може ли да ослабам, ако дојам?
Запомнете: за време на бременоста вишокот килограми не сте ги добиле преку ноќ, затоа и сега не очекувајте дека можете ...
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

.
Jana9

Dali trosite mnogu pari na garderoba?

Da (0%)

Ne (100%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!